Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dalga mı geçiyorlar ?

bora55

Kıdemli Üye
Selamün Aleyküm...
Direk konuya geçeyim.
Son zamanlarda belki bir kaç aydır dikkat ediyorum da özellikle yeni üye olmuş arkadaşlar çok eskiden kalma konulara yorum yaparak konuyu güncelleştiriyorlar.
Kafama takılıyor acaba bu arkadaşlar bu olayı dalga geçmek amaçlı mı yapıyorlar yoksa gerçekten de konuların tarihine bakmadan istemeden mi yazıyorlar.
Geçekten anlaması zor, insanları yanıltmaktan başka bir şey değil bu yapılan.

Selamün Aleyküm...
Direk konuya geçeyim.
Son zamanlarda belki bir kaç aydır dikkat ediyorum da özellikle yeni üye olmuş arkadaşlar çok eskiden kalma konulara yorum yaparak konuyu güncelleştiriyorlar.
Kafama takılıyor acaba bu arkadaşlar bu olayı dalga geçmek amaçlı mı yapıyorlar yoksa gerçekten de konuların tarihine bakmadan istemeden mi yazıyorlar.
Geçekten anlaması zor, insanları yanıltmaktan başka bir şey değil bu yapılan.
ben tarihe bakmadıklarını düşünüyorum.
ona dikkat etseler yapmazlar. ama bir bakıma da araştırıp konulara bakıyorlar diye düşünüyorum.

Bence de tarihe bakmıyorlardır o konu dikkatini çektiği için .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öğrenmek istiyorum ; mesela bir olay birinin başına 5 sene önce gelmiştir açmış başlık çözmüştür başkası 5 sene sonra yaşadığında aynı sorunu veya benzerini o da yeni başlık mı açmalı ? Kural ne bilmiyorum ama sürekli benzer ve aynı başlıklar açılması burada kötü anlamda yığılma olmasına sebep olmaz mı ?

Öğrenmek istiyorum ; mesela bir olay birinin başına 5 sene önce gelmiştir açmış başlık çözmüştür başkası 5 sene sonra yaşadığında aynı sorunu veya benzerini o da yeni başlık mı açmalı ? Kural ne bilmiyorum ama sürekli benzer ve aynı başlıklar açılması burada kötü anlamda yığılma olmasına sebep olmaz mı ?
eğer sorun ile alakalı konu ise aynı konudan devam edilebilir
fakat BAŞSAĞILIĞI olarak 2010 senesinde açılan konuya 10 sene sonra dönüş yapılması mantık dışı
bu konuları fark ettiğimiz durumda yoruma kapatıyoruz fakat gözden kaçanlar da olmuyor değil

eğer sorun ile alakalı konu ise aynı konudan devam edilebilir
fakat BAŞSAĞILIĞI olarak 2010 senesinde açılan konuya 10 sene sonra dönüş yapılması mantık dışı
bu konuları fark ettiğimiz durumda yoruma kapatıyoruz fakat gözden kaçanlar da olmuyor değil
cevap için teşekkürler hocam , anladım.

Ne alaka dalga geçmek? Ne yapayım yeni konumu açayım. Eski konular daha samimi ve ilgimi çekiyor. Forumda toplasan 20 kişi zor çıkar. Yok şu kadar bu kadar trafiğimiz var deme hiç boşuna. Aktif kullanıcı sayısı ortada. Ben bir konuya yorum atınca olay oluyor :D

Eski konuların çözümleri olabilir ama teknoloji daha hızlı ilerliyor. Güncel çözümler her zaman olacaktır bence

Ben şahsen bugün birkaç eski konuya yorum yaparak güncelleştirdim. Kendi adıma tarihin farkındayım ancak hem yeni konu açmak istemedim hem de eski konudaki yazışmalar yarım kalmış sonuca veya cevaba ulaşılamamış..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eski konulara yazmak yasak ise konular bir süre sonra otomatik olarak kilitlenebilir.

Geri
Üst Alt