Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Daha sessiz bir Leon için

benim üst camdan lamba onunden çok ses geliyor artık macun bitmişdir cam sökülüp tekrar silikonlancak tekrar takılcak dendi bende silikon dışardan çektim ama bir çözüm bulamadım söktürmekte istemiyorum 100km den sonrada çok ses oluyor

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ön camdan tesisat var ondan dolayı oluyor deniyor ama uzun süreden sonra deniyor ama kendim bir türlü beceremedim

uploadfromtaptalk1398705551552.jpg
u8u8yhur.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1398705551552.jpg
    uploadfromtaptalk1398705551552.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 44
Yeni symbol ve clio 3 lerin kapilarindaki yapiskanlı fitil bu bundan bi araştiralim arkadaslar resimlerde arkada duran lekn benim kapilara fitil kaputa fitil yaptim ama sorun arka kapi ölctüm biçtim bu fitil tam oluyooo cevreniz varsa renocu bi sorun arkadaslar ben soramadim acil bulmamiz lazim tam bizim kapilara göre kapinin üzerinde yerleri oluklari bile varr

emeğinize sağlık. Ben de yapmayı düşünüyorum

Yeni symbol ve clio 3 lerin kapilarindaki yapiskanlı fitil bu bundan bi araştiralim arkadaslar resimlerde arkada duran lekn benim kapilara fitil kaputa fitil yaptim ama sorun arka kapi ölctüm biçtim bu fitil tam oluyooo cevreniz varsa renocu bi sorun arkadaslar ben soramadim acil bulmamiz lazim tam bizim kapilara göre kapinin üzerinde yerleri oluklari bile varr

arka kapının tam olarak neresine yapmak gerekir. Bugün baktım da sadece camın arka kısmı olabilir gibi geldi.

arka kapının tam olarak neresine yapmak gerekir. Bugün baktım da sadece camın arka kısmı olabilir gibi geldi.

Arka kapinin tüm cevresi ve alt kisim oluyor olctüm bictim cuk diye oturuyor.arka kapiyi komple dolancaz bunla ama nerden bukuruz parcaci renocu bi tanidigi olan yokmu yada sanayide tanidigi

Arka kapinin tüm cevresi ve alt kisim oluyor olctüm bictim cuk diye oturuyor.arka kapiyi komple dolancaz bunla ama nerden bukuruz parcaci renocu bi tanidigi olan yokmu yada sanayide tanidigi

reno parçası her yerde olmaz mı yeterki uysun. Aynı yerde reno fitili de olur bence gidebilirsem bizzat gidip sorup deneyeeğim ama Bana sanki çok kaba olur , taşar gibi geliyor. Tüm çerceve olmasa da arka ve ön kısımlara yapılabilir sanki

reno parçası her yerde olmaz mı yeterki uysun. Aynı yerde reno fitili de olur bence gidebilirsem bizzat gidip sorup deneyeeğim ama Bana sanki çok kaba olur , taşar gibi geliyor. Tüm çerceve olmasa da arka ve ön kısımlara yapılabilir sanki

Yok tasmaz serce parmak kalinliginda dostum 2013 yeni sembollerde kapiyi acinca direklerde ve asagida var yada clio3 de var dek gelirse kapisini ac bi bak benim bacanaga sirket araba vermis onda gördük hemen resimledim

Konu için teşekkür ederiz.Yazın bu işlerle uğraşmayı düşünüyordum çok yararlı oldu.

Yok tasmaz serce parmak kalinliginda dostum 2013 yeni sembollerde kapiyi acinca direklerde ve asagida var yada clio3 de var dek gelirse kapisini ac bi bak benim bacanaga sirket araba vermis onda gördük hemen resimledim

konuyu tekrar canlı tutatyım dedim. Gecen gün servise gidince Mk3 lerin kapılarına bakım ve bizdeki eksikliği görmüş ve her iki kapıyada öne bizim koyduğumuza benzer ama cam kısmına kadar uzayan , arkaya ise kapı tarafına fitil koymuşlar ve kapılar hakketen güzel kapanıyor. arkaya sanırım hem yapışkanlı hemde küçük deliklerden geçen bi fiil koymuşla aynısından yada benzer bi fitil olsa denenebilir diye düşündüm. Belki mk3 ü olan bi arkadaş daha fazla blgi verebilir.

Geri
Üst Alt