Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Daha sessiz bir Leon için

Aradiginizda seat leon icin derseniz direkt anliyorlar zaten, adresinize de karsi odemeli sekilde gonderiyorlar.

Teşekkür ederim cevap için.
Şimdi İstanbuldayım ailemin yanında. 10 gün sonra Ankaraya dönecegim. Arabam da Ankara'da. Ankaraya da kapı ödemeli mi geliyor acaba. Yoksa hazır İstanbuldayken yerine gidip mi alsam ?

Teşekkür ederim cevap için.
Şimdi İstanbuldayım ailemin yanında. 10 gün sonra Ankaraya dönecegim. Arabam da Ankara'da. Ankaraya da kapı ödemeli mi geliyor acaba. Yoksa hazır İstanbuldayken yerine gidip mi alsam ?

Yani satici ben degilim isterseniz arayip bir sorun :)

arka kapılar için çözüm bulan var mı kapanma sesi hiç hoşuma gitmiyor :)

kapılar daha bir tok sesle kapanıyor çarpsan bile etki etmiyor, ses için de faydası vardır muhtemelen ben pek fark edemedim..

Teşekkür ederim.Bende sipariş veriyorum.Kapı fitillerinde genleşme nedeniyle boşluk var sanırım tıkır tıkır ses yapıyor,umarım işe yarar...

ankarada nerden bulurum bende takmak istiyorum. hatta golflerdeki gibi kapının tamamını saran kalın fitillerden istiyorum. yani camın etrafından kapının altına kadar dolanan fitillerden. yada kapının alt kısmına uzunlamasına da olabilir. izolasyon candır :)

Yararlı paylaşım emeginize saglık

HAYIRLISI BE GÜLÜM ;)

Geri
Üst Alt