Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Daha sessiz bir Leon için

maliyeti ise 20tl tuttu :) forumda bahsettiğimiz bir yer var bende oradan satın aldım, seat leon kapı fitili yazınca google a da hemen bulabiliyorsunuz..

linkini verebilir misiniz aldığınız yerin? eğer nettense tabii :) ben de en azından kargolattırırım, hem kapı hem de kaput için...

linkini verebilir misiniz aldığınız yerin? eğer nettense tabii :) ben de en azından kargolattırırım, hem kapı hem de kaput için...

link vermem reklama girebilir, o yüzden siz en iyisi yukarda dediğim gibi google a seat leon kapı fitili yazın ve çıkan ilk linke tıklayın (reklama değil :) ) telefonla ulaştığınızda bilgilerinizi verdikten sonra kapıda ödemeli şekilde adresinize gönderim yapıyorlar..

link vermem reklama girebilir, o yüzden siz en iyisi yukarda dediğim gibi google a seat leon kapı fitili yazın ve çıkan ilk linke tıklayın (reklama değil :) ) telefonla ulaştığınızda bilgilerinizi verdikten sonra kapıda ödemeli şekilde adresinize gönderim yapıyorlar..

ya anlıyorum ama ilk linkte seat leon için kapı fitili gözükmüyo ki, karışık verilmiş, o halde pm atın bari :) atarsanız sevinirim yani :)

emeğinize sağlık.acaba ibiza içinde varmıdır bu fitillerden...

Elinize saglık. Bir sorum olacak . Bahsedilen siteye giriyorum fakat birçok kapı fitili çeşidi var. Hangi ürünü alıp uygulamalıyız?

Elinize saglık. Bir sorum olacak . Bahsedilen siteye giriyorum fakat birçok kapı fitili çeşidi var. Hangi ürünü alıp uygulamalıyız?

Aradiginizda seat leon icin derseniz direkt anliyorlar zaten, adresinize de karsi odemeli sekilde gonderiyorlar.

Geri
Üst Alt