Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Daha %25'de..

maşallah nazar değmesin... kazasız belasız sürüşler diliyorum...

ben cok baktım o fara hatta kırmızı bi sc'de gordum hosuma gitmedi ole oluncada vazgectim. o egzosu nasıl ypıyorlarmıs pekii? ne dediler kayadibinde?? sence cupra lip nasıl durur bizim ön tamponda???

o far beyazda hoşuma gitti benim. direk karlık diyosan ben hiç sevmiyorum hani güzel olan araba var kötü olan araba var ama güzel olsa bile ekleme gibi durduğu için body kit taraftarıyım ben. bana 50 liraya ve 100 liraya egzoz ucu sattıklarına tam olarak hatırlamasamda 100 lükleri leonlara taktıklarını söylediler.bide skoda superb egzozu mu ne kullanılıyomuş bizim araçlarda (bizim derken 1.2 tsi da galiba)

tam olarak sallamasyon birşey yapıcam belki 4 kapılarda tamponun kesilmesi gerekiyordur

sahsen, seatın kendi aerokitini hic begenmıyorum.. Je Design'ın kendi kiti inanılmaz guzel ama TR'ye getirmesi cok pahalı ole olunca ondanda vazgecmek durumunda kaldım. Cupranın orjınallerı cok cok cok guzel, belki ole bisi yapılabilir. Cupra Lip cok hosuma gidiyo aslında, leonlarda super mesela, gecen golfde gordum hatta baya ıyıydı. bilemiyorum karasızım bu konuda.

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah

sahsen, seatın kendi aerokitini hic begenmıyorum.. Je Design'ın kendi kiti inanılmaz guzel ama TR'ye getirmesi cok pahalı ole olunca ondanda vazgecmek durumunda kaldım. Cupranın orjınallerı cok cok cok guzel, belki ole bisi yapılabilir. Cupra Lip cok hosuma gidiyo aslında, leonlarda super mesela, gecen golfde gordum hatta baya ıyıydı. bilemiyorum karasızım bu konuda.

aynen öyle sadece cupra ön tampon yapmak lazım aslında :D

MaşeALLAH çok güzel olmuş ben beğendim özellikler içteki kırmızının tasarımı çok güzel olmuş..
ancak arabaya yay ve CUPRA tampon şart..bu aracı cuğra tampon gösteriyor...
kazasız belasız nazarsız inşeALLAH

saol onur, saol varol abicim :) valla cupra tampon sart orası dogruu bakalım hayırlısı ısallah olucak oda zamanı gelınce. o kırmızıyıda nasıl yaptım solıyım, gittim kaplamacıdan kırmızı folyo aldım kendım kapladım, bukadar yani:D:D

NOT: Bu arada butun o kırmızılar (hava cıkısları harıc) sıyah kardon oldu. degıstırdım bole daha bı guzel oldu valla.

Geri
Üst Alt