Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

daha 2 gün önce aldığım vossen jant falken lastik satılık mecburiyetten :(((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonhc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar DAha alalı 2 gün oldu ama ailevi sebeblerden diyim satmak zorundayım ara sıra babamda kullanıyor arabayı bayaa büyük bi tepki gösterdi mecburen satıyorum ilgilenen olursa jant ı herko ankaradan 1000 tl ye aldım lastikleri ankara kuranel den 850 tl ye aldım daha 100 km yapmadı 2 side ilgilenen olursa msj atsın fiyat belirtmiyorum bilen anlayanlar bişey belirlesin razımyım sonuna kadar teşekküler...(maksat huzursuzluk çıkmasın :(( stock yaylarda leon da kesinlikle sürtme değme felan yapmıyor

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting buda birebir kendi arabamın resmi sadece ankara içi satış yapabilrim teşekkürler tekrar

Herşeyde bir hayır vardır. Hayırlısı olsun.

Hayırlısı olsun, umarım hızlı bir şekilde satarsın..

Hayırlısı olsun arkadaşım, leona yakışıyordu keşki daha ılımlı olsaydı diyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt