Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dağ 2 / The Mountain 2

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
Arkadaş öncelikle selamlar,

forumda birçok alanda kategori varken sadece araçlarla ilgli kısmı kullanıyoruz.

güncel/sosyal hayattanda burada paylaşım yapabileceğimiz kategorileri de unutmayalım.

Ne güzel hazır böyle bir kategori varken bu filmden de bahsedelim ve destek isteyelim;

Dağ 2, TSK destekleriyle gerçek silahların ve ordu ekipmanlarının kullanıldığı ilk ve tek Türk filmidir.

Yani filmde ki tüm silahlar ve ordu ekipmanları TSK envarterinde kayıtlıdır.

Gitmeyenler için gerçekten tavsiye edebileceğim bir fildir, gidenler için ise, çıktığın günden bu yana 10/10 puanla derecelendirilen imdb de oy kullanmasıdır.

Dag II (2016) - IMDb

selamlar,

Arkadaş öncelikle selamlar,

forumda birçok alanda kategori varken sadece araçlarla ilgli kısmı kullanıyoruz.

güncel/sosyal hayattanda burada paylaşım yapabileceğimiz kategorileri de unutmayalım.

Ne güzel hazır böyle bir kategori varken bu filmden de bahsedelim ve destek isteyelim;

Dağ 2, TSK destekleriyle gerçek silahların ve ordu ekipmanlarının kullanıldığı ilk ve tek Türk filmidir.

Yani filmde ki tüm silahlar ve ordu ekipmanları TSK envarterinde kayıtlıdır.

Gitmeyenler için gerçekten tavsiye edebileceğim bir fildir, gidenler için ise, çıktığın günden bu yana 10/10 puanla derecelendirilen imdb de oy kullanmasıdır.

Dag II (2016) - IMDb

selamlar,

İlk filmde oldugu gibi ikincisi de yine harika olmus! Bende mutlaka tavsiye ediyorum ;)

Dağ II izlemedim fakat Dağ I in girişi pek sarmadı sanki nefes vatan sağolsunun taklidi gibi geldi bana.nefes çok güzel filmdi

Dağ 1 de 2 de oldukça başarılıydı. İzlemeyenlerin önce 1. filmi izlemesini tavsiye ederim.
Hollywood'un hayali, küfürbaz ve yalan kahramanlarını izlemekten sıkılanlar için güzel bir seçenek.

Nefes ise memleketin o yıllarda içinde olduğu terör belasını psikolojik ve askeri olarak çok güzel anlatmış.
Açıkçası Nefes'i, askerimizin içinde bulunduğu imkansızlıklar ile birlikte biraz sinir ama daha çok üzüntü ile gözlerim dolu olarak izlemiştim.

Bu yapımlarım arkası gelmesi için izleyerek desteklememiz gerekiyor.

Geri
Üst Alt