Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

D-smart internet

d smart mı Allah onların.... Sakın d smart gibi bir hata yapmayın sakın.... Hocam araştırın superonline fiber alt yapınız varsa gidin onu yaptırın. D smart müşteri hizmetleri hatta hizmetleri yok kendilerinin... Kolunuzu verseniz bacağınızı alırlar aman gözünüzü seviyim...

Eğer bulunduğunuz yere superonline 'ın fiber hizmeti geliyorsa kesinlikle superonline fiber alın. Benim evime ne yazıkki superonline fiber gelimyor. Yaklaşık 10 yıldır ttnet adsl kullandım son 8 aydır da dsmart + dsmart net e geçtim. Ttnet i bırakmamdaki tek sebep fiyatıydı TTnet in hizmetinden herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamadım. Dsmart dan Full ve HD paket aldım tüm kanallar açık ayrıca internet hızımda TTNet in hızı ve kotası ile aynı (8MB Limitsiz 50Gb AKN) ödediğim ücret 88 TL. D-smart adsl için Ttnet in altyapısını kullanıyor. Bölgesel olarak hizmet ve bağlantı kalitesi değişebileceğine dair bazı yazılar okumuştum. Ben hiçbir sorun yaşamadım internetde veya tv yayınında herhangi bir kesilme veya kopma olmadı. Dsmart ın müşteri hizmetlerini de başarılı buldum. Beni TTNet ile hiç muhattap etmeden ve 12 saatlik bile bir kesinti yaşatmadan interneti kendi üstlerine aldılar ve ttnet hesabımı kapattılar.

kullanan arkadaslar sanirim internet ten tv ye bakiyorsunuz ip tv mi yoksa ip tv ise tr deki hiz hd kanallarin kalitesini engellemiyormu

valal içinize hangisi siniyorsa onu alın daha önce ttnet de kullandım uydunet de kullandım hepsi aynı ama ttnet den çok soğudum arızalarda falan işlerimi çözmediler paramı çok geç ödediler falan filan. Ama mantıklı bi paket olmuş. Ben superonline fiber internet bağlatıyorum bu hafta bir de onu deneyeceğim bakalım 50mbps umarım pişman olmam.

Şu d-smart internet kullananlar varmı aramızda. artıları eksileri nelerdir. TTnetten mail geldi 1 ocak 2014 ten itibaren sınırsız 67,5 lira diyor.d.smarttanda mesaj geldi sınırsız internet artı film ve spor kanallarıda dahil 63 lira diyor. ben ttnete çok ayar olmaya başladım ve ciddi ciddi d-smarta geçme planım var. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim..

Geri
Üst Alt