Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

D-smart internet

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında sukrudede tarafından paylaşıldı.

1. sukrudede

sukrudede SCW Üyesi

59
    39
    18
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere sigortacılık yapıyorum ve ofisimde internet olmaz sa olmaz
    D-SMART net diye bişe var ben şu an ttnet 70 lira fatura ödüyorum d-samart bana 72 tl ye 20mb kadar limitsiz internet + dsmart maxi paket veriyor sizde bağlantısı nasıl olur mantıklı mıdır ?

2. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    mantıklı cünkü dsmartta ttnet altyapısını kullanıyor.ürün aynı yani.

3. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Şuan için bu fiyat mantıklı.Ama ne kadar süreyle bu fiyata devam edicek?

Ayrıca altyapı olarak ttnet'i kullanıyolar.Ttnet'den kaynaklanan arızalarda sende hizmet kullanamıyacaksın.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Bende bırakıcam bu ttneti d-smart geçicem böyleyse

5. aaayoa

aaayoa SCW Üyesi

2
    1
    3
    bence internetteki şikayetleri inceleyin ben üyeliğimi iptal ettirdim fatura tarihleri belli olmuyor bazı ay hiç göndermiyor bazen 20 gün arayla fatura gönderiyor

6. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim ben yaklasık 10aydır kullanıyorum gayette memnunum d smart ful paket +internet sınırsız benim ladıgımböyleydı hızı 8megabit ona göre ama memnunum ben iki tane aldım biri internetli, biri normal birinı evde birini dükkan da kullanıyorum ful paketi eve taşıdım normalini dükkan da kullanıyorum

7. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    ben kullanıyorum şahsen gayet memnunum en azından sacma sapan tv programları yerine adam akıllı tv programları izliyorum.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    ben kullanıyorum gayet iyi almanızı onerırım hem televizyon hemde smile adsl. 60 70 tl fln 50 gb lıkda ınternet.

9. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Değiştirmeyi düşünüyorsan bekleme bence hem tv keyfine ulaşırsın hemde internetin hızı artıp kalitesi yükselir. Şahsen adil kullanım hakkını 8gb gibi tutuyorlar.

10. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    alt yapı t.telekom.. arızalarda sıkıntı oluyor sadece.. ekip teknik destek biraz zayıf.. belki istanbulda bu sorunu aşmışlardır..

Sayfayı Paylaş