Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

D Sınıfı Araç Kralını Seçelim Mi ?

D Sınıfı Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    201
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğer yaşım ona uygun olsaydı gidip superb alacaktım, olmadı. hayvani iç hacmiyle bence superb.

evet herkez öyle söylüyor ama 180hplik bir araçtan da çok fazla ekonomi beklenmemeli bence

golf gti da 10 12 lt arası yakıyor ama aynı kullanımda 180 lik insignia kafadan 12 13 belki daha fazla :)

o motorun binlerce kez yazdım çok salak bir tork bandı var günlük kullanım ekonomi asla düşünülmemiş 1.6 motordan kassak kassak ne kadar bg çıkartırız mantığı ile tasarlanmış bir motor.

golf gti da 10 12 lt arası yakıyor ama aynı kullanımda 180 lik insignia kafadan 12 13 belki daha fazla :)

o motorun binlerce kez yazdım çok salak bir tork bandı var günlük kullanım ekonomi asla düşünülmemiş 1.6 motordan kassak kassak ne kadar bg çıkartırız mantığı ile tasarlanmış bir motor.
insignianın sakin kullanımda 10 litreyi geçiceğini düşünmüyorum kullandığım test aracında bile ortalama 10.3tü ki gti 1350 kg iken insignia 1500 küsür kg
ben daha pahalı bir 1.4tsi 122 hp passat alıcağıma daha donanımlı biraz daha fazla yakan daha güçlü bir insigniayı seçerim tercih meselesi tabi...
bu arada accord ta son derece kaliteli bir araç ama vergi dezavantajı bununla beraber fiyat yüksekliği var ayrı bende birazda honda antipatisi var:D

passat derim.. kalite konfor sağlamlık biryana dursun.. volkswagen her zaman cumhuriyet altını gibidir. emsalleri gibi evlatlık değildir. istediğin an satarsın.. tecrube ile sabittir. :eek:

bence bu senenin aracı opel insignia ama bu aralar skoda suberb yi ciddi ciddi almayı düşünüyorum :)

Bence bu sınıfın en iyisi şu anda Volvo S60 üstüne tanımam :)

İkinci el dusunuluyorsa mecburi Passat diyorum :) D sınıfında kolay ve iyi fiyatla satilabilmek Passat a kısmet oluyor ,üstteki arkadaslarin da belirttigi gibi. Ama Passat 1.4tsi için neden 122 kullanıyorlar onu anlamiyorum. 1.4 tsi in 140-160 lik versiyonlari kullanılabilirdi.Daha da iyi olurdu.
Superb iç hacmi cidden çok :) Ayak bile uzatabilir arkadakiler. İnsignia çok stil bi durusu var. Mondeo 2.0 dizel harici motor üzebilir :) Fransizlara ise oy vermiyorum bu sınıfta.

sonuç olarak oyum Passat'a.

bende her şeye rağmen her gördüğümde iç çektiğim honda accord dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt