Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DİREKSİYONDA ÇITIRTI

aj817

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba aracımı 8 ay önce bayiden çıkardıktan bir hafta sonra direksiyonu sağa veya çola çevirince sanki arasında plastik birşeye sürtüyormuş gibi çıtırtı geliyor servise götürdüm biraz alışınca düzelir veyahut direksiyonu söküp bakalım dediler bende aracın sıfır olması nedeniyle direksiyonu söktürmedim böyle bir durumla karşılaşan varmı ben direksiyon makaradan şüpheleniyorum yardımlarınızı bekliyorum sevgiler

Sonuna kadar çevirmediğin sürece ses geliyor mu genelde direksiyonu son noktada dönerken ses yapıyor son nokta zaten tavsiye etmiyorlar

kurye ile elden teslime verildi

Mehmet bey direksiyonu sonuna kadar vurdurmam pompa için zararlı olduğunu biliyorum sağa sola çevirince plastik sürtmesi gibi çıtırtı geliyor

Mehmet bey direksiyonu sonuna kadar vurdurmam pompa için zararlı olduğunu biliyorum sağa sola çevirince plastik sürtmesi gibi çıtırtı geliyor
Aracı servise birakın dısarda kımseye baktırmayın önemli parca direksiyon pompası veya direksiyonun içinde kece mili dedigimiz parcada zedelenme olabilir garantiniz varsa kesinlikle hemen degistirirler boyle kullanmaya devam etmeyin direksiyon pompasına da zarar verir...

Olayın aynısını bende yaşadım direksiyon içindeki gress yağının zamanla özelliğini kaybetmesinden kaynaklanıyor ve sürtünen kısım dediğiniz gibi ses yapıyor genelde bende tam turlarda belli oluyordu. Keleşlerde direksiyon hava yastığı sökülüp yağlandı ciddi bir olay olmadığını sıkıntı yaratmayacağını söylediler ama rahatsız edici bir durum, olmaması daha iyi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba aracımı 8 ay önce bayiden çıkardıktan bir hafta sonra direksiyonu sağa veya çola çevirince sanki arasında plastik birşeye sürtüyormuş gibi çıtırtı geliyor servise götürdüm biraz alışınca düzelir veyahut direksiyonu söküp bakalım dediler bende aracın sıfır olması nedeniyle direksiyonu söktürmedim böyle bir durumla karşılaşan varmı ben direksiyon makaradan şüpheleniyorum yardımlarınızı bekliyorum sevgiler
Benim araçta eğer sinyal vermişsem yani sinyal kolu altta veya üstte ise o gıcırtı geliyor. Aksi halde gelmiyor. Siz de bir bakın eğer sinyal verdiğinizde oluyorsa sadece pek önemli bir şey değildir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok sinyal açıkken her araçta olur o çıtırtı benimki direksiyonu sağa sola çevirince oluyor..

Yok sinyal açıkken her araçta olur o çıtırtı benimki direksiyonu sağa sola çevirince oluyor..
O zaman bir gösterin derim. Belki çok önemli bir şey değildir ama direksiyon önemli. İçiniz rahat etsin.

Gerçi gostermissiniz. Önemli bir şey değil mi dediler.

Geri
Üst Alt