Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DİKKAT ! modifiyeli araçlar bağdat caddesinde dolanmayın

kirlisakal

Kayıtlı Üye
dün gece bağdat caddesinde modifiyeli araçlara yönelik yapılan polis uyuglamasında toplam 175 araça ceza kesilip 85 araca da trafikten men cezası verilmiştir.modifiye suc mu suçmuş arkadaşlar.en cokta egsoz ve motor kısmında yapılan değişiklik araclara ceza kesilip trafikten men edildi.KAYNAK TGRT HABER

Neresine kesiyorlar cezayı merak ettim hadi göz alan xenon ve egzoz sistemiyse eyvallah ama diğer türlü kaporta , yürüyen aksam modifiyesine ceza kesme yetkileri varmı?

Neresine kesiyorlar cezayı merak ettim hadi göz alan xenon ve egzoz sistemiyse eyvallah ama diğer türlü kaporta , yürüyen aksam modifiyesine ceza kesme yetkileri varmı?
yok serbay sanmıyorum.iki cupra tampon taktın dıye kesmezler herhalde :) abartı eksoz +sis+merceksız xenon vs bunlardır etken.
yarış arabası gibi yapanlar var yaa tam rallici tip genellıkle bunlar.senın benım gibi adamı napsın hacım sanmıyorum

onlara yazsınlar cezayı millet rahat etsin ... ;)

yarış pisti gibi bağdat caddesini ii bilirim.bi de içlerinde alkolmetre üfleyenler vardı haberlerde seyrettım pür dikkat :D alkollu olanlar zaten aracı men ediyorlar...bende karşıyım aga...bizim modifiyemız ıkı cupra tampon + halojen lamba beyaz olanından tamam işte bu kadar :)

yok serbay sanmıyorum.iki cupra tampon taktın dıye kesmezler herhalde :) abartı eksoz +sis+merceksız xenon vs bunlardır etken.
yarış arabası gibi yapanlar var yaa tam rallici tip genellıkle bunlar.senın benım gibi adamı napsın hacım sanmıyorum

cuma cumartesi geceleri S virajında 20 m ara ile(asla abartmıyorum) çevirme var ve ellerinde cetvel yerden yükseklik ölçülüyor

yani yetkileri var mı değil, teknik olarak kanun öyle bir hazırlanmış ki, hiç bir şey yasak değil ama herşey yasak, yani aracın orjinal radyosunu değiştirdin diye bile ceza kesilebilir, bu kadar katı ve net bir yapı var, açık kapı bırakılmamış hiç

cuma cumartesi geceleri S virajında 20 m ara ile(asla abartmıyorum) çevirme var ve ellerinde cetvel yerden yükseklik ölçülüyor
enteresan gercekten pembe modifiye kendını bellı ettirir hacım,oyuncak araba gibi gelıyor bana modifiyeliler :) 20 mılyon ınsan barındırıyor istanbul polis hangi biriyle uğraşsın.şikayet coktur ne bileyım emnıyet muduru katıdır.mesela manisa akhısarda bi zaman motor meşhurdu emnıyet muduru geldi herkes bisiklete binecek dedi motora izin vermedı suan hollanda amsterdam gibi heryer bisiklet kaynıyor.farklı uygulamalar var.inan hiç görmedım boyle bişi rast gelmedim :D

Geri
Üst Alt