Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DİKKAT! Gişelerde hız limiti

ben hiç 30 km hızla gişeden geçmedim arkadaki araçlardan bol korna ve selektörlü günler bizi bekler :D

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler ama keşke bu tip konularda duyarlı olunduğu kadar farklı noktalarda da duyarlı olunsa.

Daha oncedende hız limiti 30km-htı.Arada kı tek fark cezai işlem uygulanacak olmasıdır.Daha önceden hızlı gecenlere herhangi bir cezai işlem yapılmıyordu.Buda devletimizin saçma gelir politikasından başka birşey değildir.Para gelsin ama nasıl gelirse gelsin.Bu adamların bır bolgeye kurdugu Eds sistemi 3 günde masrafını cıkarıyor.Bu krıter aynı zamanda bızım trafıkte kurallara ne kadar uydugumuzu ve dıkkatlı oldugumuzuda gosterıyor.

OGS Geçişlerinde Dikkat Yeni Uygulama Geliyor

01.04.2012 tarihinden itibaren OGS geçişlerinde 30 km/hızı geçen araçların OGS okunmayacak ve kaçak geçiş olarak ücretlendirilecektir. Ayrıca hızlı geçişten dolayı ceza uygulanacaktır. Bilginize :)

Allah Allah amaç hızlı geçiş değil mi?Ha, bende KGS var ama ne saçma!

ama bu konunun hiç biryerde resmi bir açıklaması yok özellikle tv den izledim yetkili makamların bilgisi bile yok.bir forum sitesinde yayılan dedıkodu oldugu soylenıyor ve çıg gibi büyümüş. en son bunu izledim sonra ne oldu bilmiyorum.ama boyle bir uygulama yok şimdilik. ama adamların kulagına kar suyu degdi :D şimdi çıkarırlar boyle kanun :D

erkan abi olmadı bi denersin :D

bi geç bakalım ceza gelcek mı 1 nisan dan sonra :D

Geri
Üst Alt