• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dİecast koloksİyonum

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
İsim
serhan birgit
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HE 2510
Selam göktuğ abi =)

Bir kac modelini bana gostermiştin gercekten de müthiş bir hobby.. senden 2 3 araba isteyebilirm yakında foto cekimi için senin içinde uygunsa sevdiklerini yada fotograflarını istediklerini alabilirm kısa süreliğine =)
burak bende de var bir dünya içlerinde çok hoşuma gidenler var. önceki buluşmada r/c golf gtı getirmiştim bir dahakine bir kaç tane diecast getirim onların fotolarını çekelim:)

janset

Kayıtlı Üye
İsim
Göktuğ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 Y 2555
Göktuğ abi hakikaten çok güzel modeller. siyah autoart dealer ed. s serisi bende de var. ilk ve tek auto art model aracım odur. bende de birkaç model var. bu arada diecastturk'e üyemisiniz? sanki hatırlar gibiyim.
evet Serhan Diecastturk e üyeyim:),valla bu hobinin sonu yok sanırım model sayısı 380 geçti,dolayısıyla artık BBR,CMC gibi modelleri ebay dan alıyorum,biliyorsun ciddi masraflı bir hobi:(

bbj_bt

Kayıtlı Üye
İsim
Burak
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 6075
burak bende de var bir dünya içlerinde çok hoşuma gidenler var. önceki buluşmada r/c golf gtı getirmiştim bir dahakine bir kaç tane diecast getirim onların fotolarını çekelim:)
RC yi de getir:D calısırız:D

Lejyoner

Administrator
İsim
Gökhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 AE 3609
Yahu arabaların detayları o kadar iyi ki maltepe sahile koy,foto çek resimleri internete koy aynısı:)

highkaan

Kayıtlı Üye
İsim
kaan
Nereden
İstanbul
Plaka
34bu0507
çok güzel bi koleksiyon.bende de 25-30 arabalık bi koleksiyon var.çok seviyorum arabalarımı :)

hcaglak

Kayıtlı Üye
İsim
Hüseyin
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Stylance
Plaka
34 HP 2296
Gerçekten çok güzeller, ''pul koleksiyonu metodu'' demode olmuştu zaten.:eek:key: Şaka bir yana bu tür koleksiyonlar özel ilgi, ihtimam ve titizlik gerektirmektedir. Bende de klasik araba, uçaklar ve formula 1 maketlerinden oluşan küçük bir kolaksiyoncuk var.

bbj_bt

Kayıtlı Üye
İsim
Burak
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 6075
artık kızlara pul koleksiyonu değil araba koleksiyonu gosteriyoruz:D

leeveent

Kayıtlı Üye
İsim
Levent
Nereden
İstanbul
Plaka
34 VN 9554
abi mükemmel bişey... detaylar okadar gerçekçi ki mercedeslerdeki park sensörlerine bittim zaten :D böyle ışıklı bir ortamda çeksen showroomda çekilmiş gibi görülebilir :) abi arada bir pasta cila atıyomusun araçlara :D

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
İsim
taha
Nereden
Erzurum
Plaka
25 LN 819
aklım gitti bunlar ne ya :)

Üst Alt