Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düzgün seri ve stopsuz kalkış tavsiyesi ?

az önce tekrar bostancıya doğru yol aldım geldim bikaç kez denedim ama değişik bi olay var gibi. golf de böle bi olay yaşamadım ama sanki tak die bişey oturuyomuş hissi oluyor. birde dalmışım 5.vitesle 20 ye kadar düştüm hiç bi sorun olmadı ama 2.viteste 20 altına düşünde takır tukur sesler gelmeye başlıyo arabadan. enden 5te olmazken 2 de oluyorki :confused: debriaj olayını artık yavaşca kavricaz :) bi olayda debirajı tam bıraktıkdan sonrada 15 le falan giderken gaza basmayınca araç küt diye yığılıyo

walla canavar gibi kalkıyor bizim ufaklık... seri kalkarkende sorun yok yumusakdada sorun yok gaz ayarlamada sorun yasıyorsundur yada debriyaja alısamadın =)

az önce tekrar bostancıya doğru yol aldım geldim bikaç kez denedim ama değişik bi olay var gibi. golf de böle bi olay yaşamadım ama sanki tak die bişey oturuyomuş hissi oluyor. birde dalmışım 5.vitesle 20 ye kadar düştüm hiç bi sorun olmadı ama 2.viteste 20 altına düşünde takır tukur sesler gelmeye başlıyo arabadan. enden 5te olmazken 2 de oluyorki :confused: debriaj olayını artık yavaşca kavricaz :) bi olayda debirajı tam bıraktıkdan sonrada 15 le falan giderken gaza basmayınca araç küt diye yığılıyo
yıgılması cok normal bu aracın motor boyutu neki ne bekliyorsun =) aracı 2000 altında kullanmıcan 4000 de vites değişcen ben bu sekilde kullanıyorum asıldıgımda da 6000 e kadar cıkıyorum... zaten 2. vitesten sonra 6 yı gorunce arac daha fazla benzn pompalıyor ( beyin enjektörlere daha benzin pompalıyor perfo. artıyor bolece) 3 te fırlıyor gidiyor =)

kendimce kullandığım yöntem 2 gündür şuu

devir 2000 sabit aayağı debriajdan hızlıca değil yavaşca da değil kavrtamasını beklemek de değil direk 2-3 saniyede ser bişekilde çekince epey bi öne doğru savurark kalkıyo :D önceden debriajdan hafif çekip gaza basarak önce biras kavramaasını beklerdim sonra devam ederdim :)

kendimce kullandığım yöntem 2 gündür şuu

devir 2000 sabit aayağı debriajdan hızlıca değil yavaşca da değil kavrtamasını beklemek de değil direk 2-3 saniyede ser bişekilde çekince epey bi öne doğru savurark kalkıyo :D önceden debriajdan hafif çekip gaza basarak önce biras kavramaasını beklerdim sonra devam ederdim :)

bu kadar sorunlu olmaması lazım ya bizim debriyajların =)

bi gün bulusmaya gelsene deniyelim sunu cidden sorunmu var :D

Geri
Üst Alt