Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

düsseldorftan selamlar...

Arkadaşlar merhaba;
Dün geldim Vatanıma size düsseldorf hakkında izlenimlerimi paylaşayım biraz;

Öncelikle çok düzenli birşehir, yapılanması gayet planlı ve şekil bozukluğu olacak hiçbirşeye izin vermemişler,
Çevrede en ufak bir çöp bulamazsınız,
Araç kullananlar o kadar çok dikkatli ve kuralcıki anlatamam size şöyle bir örnek veriyim, saat gece 3 civarı taksi ile 3 şeritli otobanda ilerliyoruz çevrede araba yok adam şerit değiştirirken, dönerken sinyalini kesinlikle unutmuyor, kısacası herkes bilinçli otokontrolünü iyi yapıyor,
Hele bide asfaltından bahsedeyim, tam 10 gün kaldım her gittiğim yere araçla gittim bir çukur göremedim asfaltında,
Seat olarak yeni ibizalar baya fazla fakat 4 kapılısını çok görmedim en çok tek kapılısı vardı fakat cupra veya boca değildi bu gördüklerim, leon da az vardı, genel ağırlık mercedes audi,

Genel izlenimlerim bunlar ama kısacası VATANIM GİBİSİ YOK..!

Arkadaşlar merhaba;
Dün geldim Vatanıma size düsseldorf hakkında izlenimlerimi paylaşayım biraz;

Öncelikle çok düzenli birşehir, yapılanması gayet planlı ve şekil bozukluğu olacak hiçbirşeye izin vermemişler,
Çevrede en ufak bir çöp bulamazsınız,
Araç kullananlar o kadar çok dikkatli ve kuralcıki anlatamam size şöyle bir örnek veriyim, saat gece 3 civarı taksi ile 3 şeritli otobanda ilerliyoruz çevrede araba yok adam şerit değiştirirken, dönerken sinyalini kesinlikle unutmuyor, kısacası herkes bilinçli otokontrolünü iyi yapıyor,
Hele bide asfaltından bahsedeyim, tam 10 gün kaldım her gittiğim yere araçla gittim bir çukur göremedim asfaltında,
Seat olarak yeni ibizalar baya fazla fakat 4 kapılısını çok görmedim en çok tek kapılısı vardı fakat cupra veya boca değildi bu gördüklerim, leon da az vardı, genel ağırlık mercedes audi,

Genel izlenimlerim bunlar ama kısacası VATANIM GİBİSİ YOK..!
birdaha gidecekmısınız ?

vatan vatan vatan...
hoşgeldin..almanya öyledir..kazılacak yapılacak iş yoktur olsada alttan hallediyorlar

Geri
Üst Alt