Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dünyanın En Küçük V12 Motoru ( RC V12 Model Arac Motoru Üretim Videosu )

bbj_bt

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili dostlarım

Son zamanlarda modelcilik konusunda ilgim arttı fırsat buldukca da ilgilenmeye devam edicem.

Modelcilik ile ilgili gezinirken bir video ya rastladım ve sizlerle paylasmayı istedim.

Radio Control Car V12 Engine

Ben ucak sevenlerdenim :D

Simulator aldım dün simdi onla ucus yapıyorum bu tür hobilerimiz olanlar varsa farklı etkinlikler düzenlenebilir SCW olarak

Simulator aldım dün simdi onla ucus yapıyorum bu tür hobilerimiz olanlar varsa farklı etkinlikler düzenlenebilir SCW olarak

bende traxxas rally aldım istanbuldayken 50 km hıza çıkıo şimdi lipo batarya alıcam onunla 100 km hıza çıkıo :D

adamlar atolyede bunu yapıyor bizde tık yok ....

hangi simulator üstad :)

yanlız traxxas rally ile ceza yemede :D malum üllkemizde bi adam bisikletle yaptığı hız yüzünden ceza yemişti :D

Merhaba Sevgili dostlarım

Son zamanlarda modelcilik konusunda ilgim arttı fırsat buldukca da ilgilenmeye devam edicem.

Modelcilik ile ilgili gezinirken bir video ya rastladım ve sizlerle paylasmayı istedim.

Radio Control Car V12 Engine

komşum...seni bravo:D

Super bisey :) Satiyorlar mi acaba ? Ya da bunu satmasinlar tamam, siparis uzerine uretirler mi ? Cok iyi olmus abi, hastaligim var zaten model araclara, mukemmel olmus buda !! :)

Geri
Üst Alt