Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

dmRhn

Kayıtlı Üye
SCW Ailesi olarak gerek arkadaşlıklarıyla gerek organizasyonlarıyla sürekli birlikteyiz, tanıdığımız yada tanımadığımız bu hiç önemli değil. SCW Formu olarak biliyoruz ki sadece erkeklerden ibaret değiliz, büyük ablalarımız, küçük kız kardeşlerimiz yada annelerimizde bizimle birlikte. Bu yüzden de formumuza laik olan ve bizimle birlikte SCW Ailesi çatısı altında toplanan tüm kadınlarımızın KADINLAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLUYORUZ...

'Ve Kadınlar,
Bizim kadınlarımız:
Korkunç ve mübarek elleri,
İnce, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle
Anamız, avradımız, yarimiz...

Ve sanki hiç yaşamamış gibi ölen
Ve sofradaki yeri, öküzümüzden sonra gelen
Ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız
Ve ekinde; tütünde, odunda ve pazardaki
Ve karasabana koşulan
Ve ağıllarda
Işıltısında yere saplı bıçakların
Oynak, ağır kalçaları ve zilleriyle
Bizim olan kadınlar,
Bizim kadınlarımız.''

Hepinizin Dünya EMEKÇİ KADINLAR Günü Kutlu Olsun..

SCW Ailesi olarak gerek arkadaşlıklarıyla gerek organizasyonlarıyla sürekli birlikteyiz, tanıdığımız yada tanımadığımız bu hiç önemli değil. SCW Formu olarak biliyoruz ki sadece erkeklerden ibaret değiliz, büyük ablalarımız, küçük kız kardeşlerimiz yada annelerimizde bizimle birlikte. Bu yüzden de formumuza laik olan ve bizimle birlikte SCW Ailesi çatısı altında toplanan tüm kadınlarımızın KADINLAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLUYORUZ...

seni epeydir göremiyorum kahvaltıya gelmedin :)

seni epeydir göremiyorum kahvaltıya gelmedin :)
Nasıl yani, [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi ben kahvaltıya geldim :D Hatta senin yanına özellikle geldim. Muhtemelen hatırlamıyorsundur abi :) Yok yok geldim geldim hatta özellikle senin yanına geldim, özlemiştim seni çünkü.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar... Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

Kadınlar melektir. Sadece bugün değil, 365 günün her anında onlar bizim baş tacımızdır. Bütün kadınların, dünya kadınlar gününü kutlu olsun.

Geri
Üst Alt