Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

dmRhn

Kayıtlı Üye
SCW Ailesi olarak gerek arkadaşlıklarıyla gerek organizasyonlarıyla sürekli birlikteyiz, tanıdığımız yada tanımadığımız bu hiç önemli değil. SCW Formu olarak biliyoruz ki sadece erkeklerden ibaret değiliz, büyük ablalarımız, küçük kız kardeşlerimiz yada annelerimizde bizimle birlikte. Bu yüzden de formumuza laik olan ve bizimle birlikte SCW Ailesi çatısı altında toplanan tüm kadınlarımızın KADINLAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLUYORUZ...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
'Ve Kadınlar,
Bizim kadınlarımız:
Korkunç ve mübarek elleri,
İnce, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle
Anamız, avradımız, yarimiz...

Ve sanki hiç yaşamamış gibi ölen
Ve sofradaki yeri, öküzümüzden sonra gelen
Ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız
Ve ekinde; tütünde, odunda ve pazardaki
Ve karasabana koşulan
Ve ağıllarda
Işıltısında yere saplı bıçakların
Oynak, ağır kalçaları ve zilleriyle
Bizim olan kadınlar,
Bizim kadınlarımız.''

Hepinizin Dünya EMEKÇİ KADINLAR Günü Kutlu Olsun..

YEKTA

Kayıtlı Üye
SCW Ailesi olarak gerek arkadaşlıklarıyla gerek organizasyonlarıyla sürekli birlikteyiz, tanıdığımız yada tanımadığımız bu hiç önemli değil. SCW Formu olarak biliyoruz ki sadece erkeklerden ibaret değiliz, büyük ablalarımız, küçük kız kardeşlerimiz yada annelerimizde bizimle birlikte. Bu yüzden de formumuza laik olan ve bizimle birlikte SCW Ailesi çatısı altında toplanan tüm kadınlarımızın KADINLAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLUYORUZ...
seni epeydir göremiyorum kahvaltıya gelmedin :)

dmRhn

Kayıtlı Üye
seni epeydir göremiyorum kahvaltıya gelmedin :)
Nasıl yani, [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi ben kahvaltıya geldim :D Hatta senin yanına özellikle geldim. Muhtemelen hatırlamıyorsundur abi :) Yok yok geldim geldim hatta özellikle senin yanına geldim, özlemiştim seni çünkü.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar... Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

Ziya

Kayıtlı Üye
Kadınlar melektir. Sadece bugün değil, 365 günün her anında onlar bizim baş tacımızdır. Bütün kadınların, dünya kadınlar gününü kutlu olsun.