Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dünya çapında 7 ileri DSG geri çağırma turkiyede

yasarmars

Kayıtlı Üye
14 kasmm 2013 tarihindeki VW AG deki tüm (VW, Audi, seat, skoda) DSG 7 ileri vites (DQ200 sanziman) geri çağırmalarinda yapılan uygulama Türkiye'de de başladı.servise gidip şanzıman yaginizi sentetikten minerale değiştirtiyorsunuz. Tabii bu işlem daha önce servise gittiğinizde zaten yapılmış değilse.

ben an itibari ile kayseri özsa otoyu arayıp randevu mu aldım.haftaya salı günü bırakıyorum aracı.yazılım güncellemeside varmış.bilgilendirmek istedim sizleri..

hayati bir konu. Atlamayin.

Benim de dsg7 model fark ediyo mu yoksa bütün dsg7 ler için mi benim araç 2010 model

14 kasmm 2013 tarihindeki VW AG deki tüm (VW, Audi, seat, skoda) DSG 7 ileri vites (DQ200 sanziman) geri çağırmalarinda yapılan uygulama Türkiye'de de başladı.servise gidip şanzıman yaginizi sentetikten minerale değiştirtiyorsunuz. Tabii bu işlem daha önce servise gittiğinizde zaten yapılmış değilse.

ben an itibari ile kayseri özsa otoyu arayıp randevu mu aldım.haftaya salı günü bırakıyorum aracı.yazılım güncellemeside varmış.bilgilendirmek istedim sizleri..

hayati bir konu. Atlamayin.

işlem yapıldıktan sonra bir değişim oldu mu ?

Evet Benide aradılar Erya 'dan, 03.02.2014 'e randevu verdiler. Şanzuman Yağı değişecekmiş, ücretsiz olarak.

hadi ya :) 12.000 km oldu bakıma gittiğimizde değiştittirelim bizde madem. Acaba neden böyle birşey yaptılar?

Inşallah sadece yağdir değişen. Arabanın yanindan ayrılmayın derim. Birde muhakkak yapılan işlem hakkında yazılı imzalı kagıt alın.

Aracımı bugün verdim servise 2,5 saatte değişicekmiş şanzıman yağı bakalım bi değişiklik olucak mı

Geri
Üst Alt