Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dün başıma gelen ilginç olay.(polis)

ilginç gercekten istanbul cok garıp yaa yazınızı okuyunca benımde anılarım canlandı .. bı gecede benı 5 kez cevırmişlerdi :D bu kadarı artık sans mıydı neydı bende bılmyrm ama gercekten ızmıre gelen arkdaslr bılır bu konuda ızmır daha rahat alkol ve radar dısında cok nadır polısler sızı durdurur ve ozellıkle mısafırlere daha nazık davrnırlar resmen hepsı neden geldın nıe geldın kıme geldın ayak ustu sorgulamadık bısey kalmadı ve aynı gece tam 5 kezz arabamı falan aradılar cok cok garıp ılk kez bole bıseyle karsılastım kı ulke dısına cıkıyorum aracımla bole bı muamele hiçbi yerde gormedim aynı gun sabahın ılk ısıklrında ıstanbulu terk ettım :D :eek:

istanbul'un gerçekte yaşanılacak bir tarafı kalmadı bazen o kadar sıkılıyorum ki şu trafikten sırf şunun için terkedebilirim yani :(

Geri
Üst Alt