Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dün başıma gelen ilginç olay.(polis)

Rahmetli Aziz Nesin hikayesi gibi olmuş:
Polis: Bağlarlar haa söktür bu egzosun ucunu
Vatandaş: Bağlayacak olan kim, zaten sensin, bağla kardeşim bağla.......
Komedi......

bide işin o tarafı var en son zaten maltepedemı oturuyon dedı evet dedım tamam dedi güldü bakalım bir daha denk gelıcekmıyız :))

böylesine he he , söktüreyim bari deyip geçeceksin.. koca istanbul, bi dahakine başka polis çevir :)..geçmiş olsun

ilginç geldi bana . daha neler duyacağız.

Kanun öle genel ki istedikleri yere çekebilirler açık ve net şöyle diye orjinal dışı araca takılacak her tür aksesuar yasaktır buna jant teybin ve egzost ucunda dahil ben s2000 i sadece egzost ucu yüzünden suadiyeye otoparka götürüldüğünü düşün bu o anki memurun psikolojisi ile alakalı malesef herşey bahane olabiliyor.....

ilginç yani sonradan takılan jant bile yasak.ilk defa duydum.

Polis Kotasını dolduramamıştır böyle şey mi olur ? Yaz cezayı gitsin anasını satayım.

Türkmenistanda sakallı gezemiyor, 2 günde bir traş olmak zorunda kalıyorduk. Ülkeye sakallı fotoğrafla vize alamıyorsunuz.

Bugün egsozunun ucu kare diye aracını bağlıyorlarsa, yarın traşsız geziyorsun, eteğinin boyu standardın altında diye hapse de atarlar. Yakında ülkenin de adı değişir, bu dünyada olmaz diye bir şey yoktur.

regalin bi reklamı vardı; kuşa, takım elbiseli bi adam, iki beyaz eşyadan ucuzunu mu pahalısını mı seçersin diye soruyorlardı kuşta gidip pahalısının üzerine konuyordu.. adam da "kuş işte" deyip geçiyodu, kuş beyinli olduğuna mütevellit....

Regal - YouTube

"polis işte" fazla takılmamak gerek...

Geri
Üst Alt