Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düşünceleriniz ? 225/40/R18 Bridgestone S001

Safa Kaan

Kayıtlı Üye
18'' janta 225/40/R18 Bridgestone S001 lastik hakkındaki fikirlerinizi alabilirmiyim yeni yeni çoğalmaya başlamış sanırım Türkiye de, ferrari fabrika çıkış lastiği dendi bana artık seri üretime geçmiş bu model için bridgestone...
tanesi 290-350tl arasında değişior...

buda ilgili video;

Bu lastiği abimin aracına taktık kullanıyor ve bende kullandım çok başarılı performansı şuan piyasadaki lastiklerin üstünde bir seri çok sert hamur olmamasına rağmen yol tutuşu harika konforu da çok güzel....

Bu lastiği abimin aracına taktık kullanıyor ve bende kullandım çok başarılı performansı şuan piyasadaki lastiklerin üstünde bir seri çok sert hamur olmamasına rağmen yol tutuşu harika konforu da çok güzel....

acaba michelin gibi aşırı yumusak mıdır? istanbul yollarında sorun çıkarırmı die kafam karısık benim aslında cunku o.z ultraleggera jant dusunuorum 18'' ve cok yumusak olursa en ufak cukurda yanlıslıkla girsem direk janta yuklenme olsun istemiorum :confused:

acaba michelin gibi aşırı yumusak mıdır? istanbul yollarında sorun çıkarırmı die kafam karısık benim aslında cunku o.z ultraleggera jant dusunuorum 18'' ve cok yumusak olursa en ufak cukurda yanlıslıkla girsem direk janta yuklenme olsun istemiorum :confused:

bu lastiğin yanakları XL dır ve yanaktan yırtılma yapmaz michelin gibi nazik değildir ve yanaklar jant kenarrını koruyacak kadar kalıjndır....:eek:key:

18'' janta 225/40/R18 Bridgestone S001 lastik hakkındaki fikirlerinizi alabilirmiyim yeni yeni çoğalmaya başlamış sanırım Türkiye de, ferrari fabrika çıkış lastiği dendi bana artık seri üretime geçmiş bu model için bridgestone...
tanesi 290-350tl arasında değişior...

buda ilgili video;

bizzat hazerfan çelebi de lansmana katılıp test ettim gerçekten süper bir lastik blok deseni sayesinde üstün bir yol tutuşu var yanal kaymalarda

test aracıda 5.35 di 300 hp :D

bizzat hazerfan çelebi de lansmana katılıp test ettim gerçekten süper bir lastik blok deseni sayesinde üstün bir yol tutuşu var yanal kaymalarda

test aracıda 5.35 di 300 hp :D

tmm konu kapanabilir :) içgüdülerim 18'' ultraya bu lastiği al diye bağırıor zaten anlamadm bende...

bmw advan 18'' 225/40/R18 janta s001 örnek;
s001.jpg

s001 yeni lastik al keyfini çıkar bende adrenalin r001 var ve gayet memnnum

Eski lastiklerim brıdgestone potenza s03 tu onların yerıne S001 aldım.Eski lastıklerımle cok yol yaptım cok cukura gırdım cıktım ne lastıgım balon yaptı nede yarıldı cok güzel yol tutardı.Bunların üzerine lastıklerı yenılerken yenı cıkan S001 lastıgı kasım ortasında aracıma taktım ılk kıyaslamam eskı lastıklerıme gore dahada artan bır performans oldu ve daha sessız oldugu yonundeydı.Bu soguk havalarda ıslak zemınde bıle bır sıkıntı yasatmadı.Tavsiye ederim.....Eger gercekten alıcaksan yazdıgın fıyatın altına peşin para olarak alınabılır.

görüşleriniz için çok teşekkür ederim seviorum burayı insana güven veriosunuz :):)

Geri
Üst Alt