Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düşük Hızda Hissedilen Hafif Yalpalama Hakkında

Servis gecen sefer 4 lastige de balans yapmisti ama ya tam tutturamadilar ya da her ne kadar yok deselerde lastiklerde problem var.

Servis gecen sefer 4 lastige de balans yapmisti ama ya tam tutturamadilar ya da her ne kadar yok deselerde lastiklerde problem var.

serviste yapılan balans ayarı olsun rot ayarı olsun güvenmiyorum ben hepsini dışarıda yaptırıyorum aracım garantideyken bile bakımda yaptırmadım diye yarım bakım yazmışlardı ona rağmen bildim bileli rotbalans ayarımı dışarıda 10.000km bir yaptırıyorum....

Arac henuz 2.500 km de ama aldigimdan beri bu sorun var. Duzgun bir yer bulup tekrar balansina baktiracagim.

jant ın birisi lasik yanağına tam oturmamış olabilir bu yüzden jant ı lastikten ayır diye eğer öyle ise balans fayda etmez
fabrika çıkışında olabilir bunlar binlerce jant takılıyor

Cezmi agabey, soyledikleriniz aklimda, gittigimde o sekilde yaptiracagim zaten.

bnmde aracım titreme vs yapıordu 1000 1200 km arası güzel bi rot balans yaptırdım şimdi problem yok bu seat gittikçe şaşırıyo :D

Benimki maksimum 10-15 km ile giderken hissedilebiliyor, daha sonrasinda 150 km'ye kadar ciktim herhangi bir sorun yok. Araba yeni olmasa tamam ama yeni olunca insanin aklina takiliyor.

Bu arada tercihen Anadolu tarafinda tavsiye edebileceginiz yer(ler) varsa sevinirim.

göztepe sanayii 2.soldan içeri Özsaygılı işinde on numaradır..özgü otomotivden geliyorum dersen

Cumartesi Özsaygılı'ya gittim, durumu anlattım, bir tur atıp denediler ancak hissedememişler sarsıntıyı, balanstan olsa 50-60 km'den sonra titreme yapar dediler.

Sonuç olarak, 1.000 km daha yap, sorun devam ediyorsa tekrar gel, söküp sıfırdan balans yaparız dediler.

Geri
Üst Alt