Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düğün Konvoyumuz (10.10.10 - Denizli)

Allah bir ömür boyu mutlu etsin, fakat eleştiricek olursam bence o hareketler bir damada, bir gelin arabasına %100 yakışmamış...

hayırlı olsun, ne kadar delikanlı olursak olalım bir düğün konvoyuna bende yakıştıramadım bu hareketleri.

ben yorum yapmıstım !! kızın babası olsam bu damada kızı vermekten vazgecerdım dıye :) bır omur boyu mutluluklar

bu asker konvoyu gibi olmuş :) düğün konvoyu bana göre ne kadar sade ağır olursa o kadar güzel olur...

şöyle bir sıralama ile
Honda(gelin arabası) , Cupra , S200 ,corsa , BMW arkadanda diğer arabaların takip ettiği sakin bir konvoy bence daha güzel görünürdü hatta buna göre 10 numara olurdu Trafiği tehlikeye atacak hareketler ben bildim bileli SCW de yapılmayan hareketler bu yönümüzüde çok seviyorum....

hiç hoş değil, bencede asker konvoyu gibi olmuş:eek: Diğerleri neyse de gelin arabası çok komik görünüyor, gelin arabsı dediğin ağır olur:) Mutluluklar dilerim

Mutluluklar dılerım ama su hareketlerı belgelemek guzel olmamıs :)

önce mutluluklar sonra hayata değer vermek için dikkat

Mutluluklar Allah bir yastıkta kocatsın..
düğün arefesinde ceza gelmesin haberini ola..plakalarınız açıkta..trafikte tehlikeli araç kullanmaktan caza alam ihtimali olabilir..emniyet videolara bakım çok ceza yazdı bilginiz olsun..

Geri
Üst Alt