Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dörtlülerin Kendi Kendine Yanması

eybabi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı yeni aldım da, özelliklerini çok fazla bilmiyorum. Bizim evin yanında harfiyat var, çok gürültülü ve sarsıntılı oluyor, sarsıntı çok fazla olunca dörtlüler kendi kendine yanıyor bir süre daha sonra kapanıyor. Bu güvenlikle alakalı bir şey mi ? Bunun devre dışı bırakmanın bir yolu var mıdır ? Bir de bu alarm gibi bir şey se, kitapçıkta okumuştum, korkanın da çalması gerekmiyor muydu ?

dediğin gibi güvenlik şekliyle olabilir acaba çalıyor da sen denk gelmiyor olabilir misin? + alarm bizim bi arabanın aküsünü bitirmişti dikkat et derim sürekli bu durumla karşılaşıyorsan..
gerçi bu konuda hiç bilgim yok ama ben öyle kendiliğinden yanan çalışan öten şeylerden çok korkarım puhaha

yok benim araçta da yanıyor..etraftan fıstık gibi bir kız geçince..:D

sonradan takılan alarm varsa o olabilir..sesi devre dışı kalmış olabilir

Peki bir de farları auto konumuna aldığımda, gündüzleri yanmıyor ama geceleri yanıyor, buraya kadar güzel. Ama gece aracı stop edip araçtan çıkıp kapıları kilitlesem dahi, farlar auto konumundaysa hala yanık kalıyor. Kapanması için 0 a almam gerekiyor ayarı, lendi kendine kapanması gerekimiyor muydu, bunu nasıl çözeriz :)

Benim bildiğimse ki bu kendi aracımdada war automatik farlar sadece tünellerde ve gece yanar kapattığın zaman kapıları ise bellli bir süre kendi kapanır die bılıyorum :)

Peki bir de farları auto konumuna aldığımda, gündüzleri yanmıyor ama geceleri yanıyor, buraya kadar güzel. Ama gece aracı stop edip araçtan çıkıp kapıları kilitlesem dahi, farlar auto konumundaysa hala yanık kalıyor. Kapanması için 0 a almam gerekiyor ayarı, lendi kendine kapanması gerekimiyor muydu, bunu nasıl çözeriz :)

Auto konumdayen kapadığınızda ışıkların sönmesi için bir miktar beklediniz mi?
eve takip özelliği mevcutsa siz kapıları kapadıktan belli bir süre sonra ışıkları söndürür. bu özellik siz otoparkınızdan binaya girene kadar yolunuzu aydınlatmak içindir.

Geri
Üst Alt