Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dörtlüler yanarken sürücü kapısı açılınca gelen ses?

4rd4

Kayıtlı Üye
bugun basıma geldı kac senedır kullanıyorum arac ıbıza. dortlulerı yakıp kontagı cıkardım farlar sonuk sınyal koluda normal yerınde kapıyı actım arac uyarı verdı bıp bıp bıp dıye anlamadım. sınyal kolunu sag yada solda tutunca otuyor onu bılıoyorum da bu normal mı?

bugun basıma geldı kac senedır kullanıyorum arac ıbıza. dortlulerı yakıp kontagı cıkardım farlar sonuk sınyal koluda normal yerınde kapıyı actım arac uyarı verdı bıp bıp bıp dıye anlamadım. sınyal kolunu sag yada solda tutunca otuyor onu bılıoyorum da bu normal mı?
Şimdi denedim ama benimki otmedi.

Tum dortlu ısıkları normal calısıyor dedım belkı ampul yandı ama sorun yok. Bunu bılecek usta da zor gıbı :)
Iyi bir elektrik ustası bence anlar. Tabii mesele elektronik değilse. Bilemedim. Önceki aracımda şasi problemi vardı. Bir elektrik ustası sip şak halletmisti ama mesele elektronikse bilemem. Kaç model aracınız?

Iyi bir elektrik ustası bence anlar. Tabii mesele elektronik değilse. Bilemedim. Önceki aracımda şasi problemi vardı. Bir elektrik ustası sip şak halletmisti ama mesele elektronikse bilemem. Kaç model aracınız?
Arac 2007 ıbıza gostermek sart gıbı bende bılemedım.

şase yapıyordur bi yerden takıntısı var.normalde yapmaması lazım

Geri
Üst Alt