dörtlüler yanarken sürücü kapısı açılınca gelen ses? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

dörtlüler yanarken sürücü kapısı açılınca gelen ses?

4rd4

Kayıtlı Üye
bugun basıma geldı kac senedır kullanıyorum arac ıbıza. dortlulerı yakıp kontagı cıkardım farlar sonuk sınyal koluda normal yerınde kapıyı actım arac uyarı verdı bıp bıp bıp dıye anlamadım. sınyal kolunu sag yada solda tutunca otuyor onu bılıoyorum da bu normal mı?

ediperdinc

Kayıtlı Üye
bugun basıma geldı kac senedır kullanıyorum arac ıbıza. dortlulerı yakıp kontagı cıkardım farlar sonuk sınyal koluda normal yerınde kapıyı actım arac uyarı verdı bıp bıp bıp dıye anlamadım. sınyal kolunu sag yada solda tutunca otuyor onu bılıoyorum da bu normal mı?
Şimdi denedim ama benimki otmedi.

ediperdinc

Kayıtlı Üye
Tum dortlu ısıkları normal calısıyor dedım belkı ampul yandı ama sorun yok. Bunu bılecek usta da zor gıbı :)
Iyi bir elektrik ustası bence anlar. Tabii mesele elektronik değilse. Bilemedim. Önceki aracımda şasi problemi vardı. Bir elektrik ustası sip şak halletmisti ama mesele elektronikse bilemem. Kaç model aracınız?

4rd4

Kayıtlı Üye
Iyi bir elektrik ustası bence anlar. Tabii mesele elektronik değilse. Bilemedim. Önceki aracımda şasi problemi vardı. Bir elektrik ustası sip şak halletmisti ama mesele elektronikse bilemem. Kaç model aracınız?
Arac 2007 ıbıza gostermek sart gıbı bende bılemedım.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
şase yapıyordur bi yerden takıntısı var.normalde yapmaması lazım

Üst Alt