Dönüşe Duyarlı (AFS) Bixenon ve Led'li Ön Farlar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dönüşe Duyarlı (AFS) Bixenon ve Led'li Ön Farlar

enesmete

Kayıtlı Üye
Selam 6 aydır Seat leon 1,6 Dizel DSG Style kullanmaktayım. Aracımda standarttan hariç Park sensörü, 17" jant var. Aracıma Dönüşe duyarlı Bixenon far taktırmak istiyorm. Bayiye sorduğumda tavsiye etmiyoruz, hem 3500 tl hemde arıza lambası yakıyor dediler. Çok tatmin edici bi açıklma gibi gelmedi, sanki iş yapmaktan kaçıyorlarmış gibiydi. Bu konuda bana yardımcı olacak birileri var mı. Kaç tl ye mal ederim nerede bu işi en iyi şekilde yaptırabilirim? v.s.
Şimdiden teşekkürler.

scgnbsl

Kayıtlı Üye
kurallarımız gereği üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtan bir konu açabilir misiniz Hacı bey ?

enesmete

Kayıtlı Üye
İlginiz için teşekkürler.
Kendimi kısaca üyelerimiz bölümünde tanıttım.
Sitede bundan sonra daha aktif olacağım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Yakında avatar ve fotoğraflar da ekleyeceğim. Görüşmek üzere.

Logical_Election

Kayıtlı Üye
Bixenon far montajı bayinin sonradan orjinal gibi yapması mümkün fakat işçilik gerektirir hayli fazlasıyla Tr yapcaklarını zannetmiyorum.Sadece farları takmak ile iş bitmiyor AFS dönüşe duyarlı direksiyon açısı ile,ikincisi ise far yükseklik sensörü arabanın ön ve arka aks agırlıgına göre far yükseligini ayarlamakta.Mantıklı olan bixenon sabit mercekli far taktırmak onuda uygun bir fiyata taktırabilirsiniz.

enesmete

Kayıtlı Üye
ilginize teşekkürler. Sabit mercekli far taktırırken dikkat etmem gereken marka ya da başka şeyler var mı bayi dışında özel serviste taktırmak istiyorum.

Lejyoner

Administrator
Sabit bi-xenon farda ampullerin Philips olmasına dikkat edin..

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Yine servis bombalamis :)

Elinizde 1 takim var.
1 takim orjinal balast ve ampuller
Kablo seti
Afl beyinleri
Otomatik yukseklik ayari sensoru (istege bagli)
BCM (merkezi elektrik unitesi)

Unuttugum birsey kalmadi. Bunlarla hicbir ariza isigi yakmadan kablo kesmeden yapabilirsiniz. Ama kodlama gerekir. Bcm'ye kodlama yapilmasi gerekli :)
Ender elektronikten fiyat alabilir. Veya bu parcalari ebay gibi yabanci menseili sitelerden getirip kodlamayi duzgun yapabilecek biryerde montajini yapabilirsiniz.

enesmete

Kayıtlı Üye
mrtsnr çok teşekkür ederim bu bilgi cidden çok işime yarayacak. Saygılar...