Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Döşemeci Arıyorum

Mert G

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,
Bozuk yollar, ara sokaklardan işe gidip günlük ortalama 50km yol yaptığım için ibizamı yollarda harcamaya kıyamayıp bi tane 206 dizel panelvan aldım:) Araba güzel temiz ama döşemelerini değiştirtmek istiyorum, yıpranmış biraz.. Hatta deri değil güzel bir kumaş kaplatcam tavan, bagaj dahil.. İşçiliği iyi olan ama sonuçta işe gidip gelirken kullanıcağım için çok da pahalı olmayan bir yer bilen var mı?
Teşekkürler..

Arkadaşlar selam,
Bozuk yollar, ara sokaklardan işe gidip günlük ortalama 50km yol yaptığım için ibizamı yollarda harcamaya kıyamayıp bi tane 206 dizel panelvan aldım:) Araba güzel temiz ama döşemelerini değiştirtmek istiyorum, yıpranmış biraz.. Hatta deri değil güzel bir kumaş kaplatcam tavan, bagaj dahil.. İşçiliği iyi olan ama sonuçta işe gidip gelirken kullanıcağım için çok da pahalı olmayan bir yer bilen var mı?
Teşekkürler..
ıkıtellı sanayıde var tanıdıgım her turlu fıyatta ındırım yaptırırım

telefonla ismini yollarsan sevinirim.. ctesi bi bakım yaptırcam bi de park sensörü taktırcam 206ya, onla da konuşurum o arada..

Geri
Üst Alt