Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cut out

DizeLlerde asiri tork kaybi yasanit hatta dun gider egsozda muhabbeti gecti

yazılım olmayaında sıkıştırma kayboluyor
bende kat iptaili va son susturucu da ford transi 2500 ses değişik güzel turbonun sesini falan egzoz dan duyuyorsun..devir çıkışı daha da hızlanıyor..arabanın 3 bine nasıl çıktığını anlamıyorsun..
ama o yapıştırma azalıyor..
onu yzılıla geri almak gerekiyor

Tam benlik konu bu :) 50 kere bozuldu gittim degisti bozuldu degistirdim :) simdi 2 ay once yeni bi motorlu sistem takti sorunsuz suanda.. Zarari yok yazilim yaptim dyno da 0.5 bg 4 tork artirdi.
kanka o yeni sistemden bide ben istiom :D

yazılım olmayaında sıkıştırma kayboluyor
bende kat iptaili va son susturucu da ford transi 2500 ses değişik güzel turbonun sesini falan egzoz dan duyuyorsun..devir çıkışı daha da hızlanıyor..arabanın 3 bine nasıl çıktığını anlamıyorsun..
ama o yapıştırma azalıyor..
onu yzılıla geri almak gerekiyor
varol abinin araba harika bi ses verio tadından yenmez dizelden öyle bi ses beklemiodum mustafa usta yapınca böyle oluo demek :D

haftasonu gider egzosa gitmek şart oldu o zaman..tüm yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. eğer yaptırırsam videoyu paylaşırım..

Geri
Üst Alt