Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cut out

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında leonman tarafından paylaşıldı.

1. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    arkadaşlar cut out egzos yaptırmayı düşünüyorum ancak duyduğum kadarıyla bozulma ihtimali varmış..biliyorum sponsorumuz böyle bir durumda bizi mağdur etmez ancak sık sık bozulan bir sistemse de yaptırmanın bi anlamı yok...bugüne kadar cut out yaptıran arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.şimdiden herkese teşekkürler...

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bozulma riski olmayan elektronik alet mevcutmudur.? Mustafa abi sıkıntı yaşadığında ürününün arkasında duran biridir.

3. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Mekanik yada elektronik her parça bozulma riski vardır ki mutlaka birgün bozulur:)
    Önemli olan yaptırdığınız yada aldığınız yerin desteği.Mustafa abi bu konuda eksiksiz hizmet veriyor ben birşey yaptıracak fırsatım yada durumum olmadı ama kim iş yaptırdıysa memnun!

xx

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Kurumdan zamanla etkilenebiliyor, Mustafa abi yolda bırakmaz illaki bir çözüm bulur..

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  5. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    uğraşma hiç , varex derim ben!!

6. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    mustafa abi nin destek olacağından şüphem yok da ikide bir uğraşıcak vaktim yok..nası yapsam bilemedim...cut out kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum...

7. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    leon'lara uymuyomuş sanırım.sen ibiza ya yaptırdın mı hüseyin?

8. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Volkan ben 10 aydır kullanıyorum 2 sefer arıza yaptı..İkiside benim hatamdan..Açma düğmesine sürekli basınca motor arıza yapıyor..

9. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Bende yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum hiç bi sıkıntı olmadı şuana kadar..En güzel yanı ise istediğin zaman sesli istediğin zaman sessiz olması..

Ps:Ben Mustafa abide yaptırmadım..

10. leonman

leonman SCW Üyesi

350
    15
    18
    anladım hasan abi,teşekkür ederim.cmt sesi dinlemeye gelicem sana :)

Sayfayı Paylaş