Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cut out (uzaktan kumandalı vanalı egzos)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar dilerim..Almak isteyen olursa fiyat oldukça makul. :eek:key:

teşekkürler..fiyat çok uygun da cut out cular ortalıktan kayboldu :)

hayırlı satışlar.ben 2 hafta once 1 günlük cut outumu 200 tl ye sattım :) mustafa gıder malıydı.

su olay var sımdı sıfırını takma dahıl 400 e takıor gıder. senden alan kısı 20 30 lırada takma parası verıcek sıfır parasına nerdeyse gelıcek bu yuzden bence mıllet sıfıra daha sıcak bakar.bu benım fıkrım :)

senin gibi düşünenler olabilir tabi,herkesin canı saolsun,isteyen gidip sıfırını taktırabilir...

sıfırdan farkı olmayan ürün için fiyatın gayet makul, hayırlı satışlar kardeşim.. fr tampona ben de taktım kafayı hadi hayırlısı bakalım :)

sıfırdan farkı olmayan ürün için fiyatın gayet makul, hayırlı satışlar kardeşim.. fr tampona ben de taktım kafayı hadi hayırlısı bakalım :)

eyw kardeşim saolasın.kısmet işte bakalım,cut out umuzu bi elden çıkaralım da fr olayına gircez inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt