Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cut out (uzaktan kumandalı vanalı egzos)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonman

Kayıtlı Üye
Uzaktan kumandalı vanalı egzos.Mustafa abi'de yaptırdım.Sadece 1 hafta araçta kalmıştır.Hiçbir sorunu yoktur.Satma nedenim,daha önce orta-son susturucu iptaliyle duyduğum sese alıştığımdan bu sese çok alışamadım.2 adet kumandası vardır.Tüm ekipmanı linkteki resimlerde görebilirsiniz.Eksik herhangi bir parçası,kablosu vs yoktur.Silecek motoruna bağlantılı tiplerden değildir.Sadece gidip aracınıza monte ettireceksiniz.Fiyat 350 TL'dir.

Cut out uzaktan kumandalı vanalı egzos - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 68734745

Hayırlı satışlar... Clio'ya çok yaptırmak istedim ama annemle beraber kullandığımız için babam izin vermedi yoksa kaçırmazdım :) Özelliklerini anlatsam da Laz inadı tutuyor adamın :)

Hayırlı satışlar... Clio'ya çok yaptırmak istedim ama annemle beraber kullandığımız için babam izin vermedi yoksa kaçırmazdım :) Özelliklerini anlatsam da Laz inadı tutuyor adamın :)

saol kardeşim.her ne kadar istediğinde kapalı tutabiliyorsun desen de büyükler maalesef bazen inat ediyor :)

hayırlı satışlar kardeşim, süper bi sistem ilerleyen süreçte aklımda olan bi işlem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt