Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cut out tamam :) sıra dump valvede

peki bana önerebileceğiniz bişe var mı? benim turbonun sekli biraz farklı gibi geldi 1.4 tsia göre mutlaka modeli farklıdır ama seklide farklı geldi arkadasımdaki ile karsılastırdık ben forge ump valve takacak yer göremedim,

senın yapcagın burda forgenın bow spacer denılen parcasını alıp brzcık tıslama vermek olcak dısarı.onun dısında ıllakı Blowoff ıstersen ankaradan gokhan satıyordu ılanı var,borularıyla flan vercem yazıyordu ama bu da senın arabanda braz lag yapabılır

Filtre kiti olmadan sadece dump valve ile ses alınamaz.

senın yapcagın burda forgenın bow spacer denılen parcasını alıp brzcık tıslama vermek olcak dısarı.onun dısında ıllakı Blowoff ıstersen ankaradan gokhan satıyordu ılanı var,borularıyla flan vercem yazıyordu ama bu da senın arabanda braz lag yapabılır

peki forge spacer lag yaparmı bende ve benim araca olur mu? araca özel mi? arakdasımda gördüm ondada 1.4 tsi leon var ondaki ses hosuma gitti. ama ona takılan yer farklı benimkinin sekli farklı. araca göre özel mi oluyor yoksa universal bişe mi bu?

motorun resmi bu. tam gozukmuyor ise daha farklı cekebilirm.

:confused:can pekı bu forge spacer lag yapıyorsa ben sokup atayım olesıne almıstım zaten:confused:

peki forge spacer lag yaparmı bende ve benim araca olur mu? araca özel mi? arakdasımda gördüm ondada 1.4 tsi leon var ondaki ses hosuma gitti. ama ona takılan yer farklı benimkinin sekli farklı. araca göre özel mi oluyor yoksa universal bişe mi bu?

senın DV nın b fotosunu ceker koyarsan daha ıyı anlarız aslında.1.4 tsı da dv sokuluyor araya spacer koyuluyor sonra ustune yıne DV koyulup cıvataları sıkılıyor sendede boyle olması lazım,yerlerının farklı olması dert olmaz

Forge Spacer taktırdıktan sonra lag farkı hissetmedim..

Geri
Üst Alt