Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cut out tamam :) sıra dump valvede

AL441

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracıma cut out sistem yaptım birri yanlız insan o egsoz sesinden sonra bir cuflama tıslama istior. Dump valve 1.2 tsi araca uygun varmıdır? bov performans dusuro diolar o zamana kadar dump valce dusunuorum. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. 1.2 tsi aracı olanlarada bilgilendirmek acısından istenirse video koyabilirim sesin

gecen hafta 1.4 122lık golf e forgenın blow off u takıldı caf cuf ses cıkıyor ama dump valve ses vermıyor

hazır dump valften konu açılmışken mesela yokuş yukarı aracı kaldırdığımda gaz verince hafif bir tıslama sesi çıkıyor o ses dump valfin sesi mi

3000 devıde dıp gaz yap 4000de aygını gazdan cektıgın anda az bı tıslmama oluyor ama cok ıyı bır kulak olması lazım

3000 devıde dıp gaz yap 4000de aygını gazdan cektıgın anda az bı tıslmama oluyor ama cok ıyı bır kulak olması lazım

yoo dip gaz yapmadan duyuyorum o sesi. dik bir yokuşta kalkış yapmaya başladığım zaman 2000 rpm civarı tıslama geliyor. yoksa başka bir ses mi o :confused:

bence onun baska bı acıklaması olabılır dedıgını sımdı anladım benım aracımda pek cıkmıyor o ama TSİ lerde daha cok duyuluyor o ses

ALP, Dump valve ile Blow off hemen hemen aynı görevde parçalar, eğer Dump valve filtreye yakın olursa ses alabilirsin ;) aracından ses çıkmıyo die vermez deme :p
Bende Dump valve var ama çaf çuf geziyom :D
Dump Valve çuflama sesi vermez..

Dump valve e , filtreye ve basınca bağlı :)
gecen hafta 1.4 122lık golf e forgenın blow off u takıldı caf cuf ses cıkıyor ama dump valve ses vermıyor

Geri
Üst Alt