Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cut Out + Direksiyon ve Sag torbıdo altındaki kapaklar Hakkında ( Kumandalı Egzoz)

sermet34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba; Yeni aldığım araç üzerinde cut out var.. Temmuzun ilk haftası aracın fenni muayenesi var.. Kapalı bir şekilde muayeneye girsem geçermiyim yoksa geri mi gönderirler ?

Bu tecrübeyi yaşamış birileri vardır muhakkak aramızda yada fikri olan..

KAPAK
Birde aldığım aracın ( Güneşlik altında kalan lambasında sorun olduğu için ) Gıreksıyon altında ve torpido altındaki o kapakları sökmüş aygüv oto.. Fakat geri takmayı unutmuş adamlar..
Ben o kabloları koruyan sag ve sol kapagı nereden kac paraya bulabılırım ?

Cut-out muayeneden geçmez çünkü aracın altına bakıyorlar... Kapaklar için çıkmacılara bak derim ama bulunur mu bilmem... En temizi servise sorman bence... yan sanayisi yoktur o tür parçaların...

:) Yav ne işler cıktı basımıza.. Cut out kullandıgım da yok Söktür taktır 100 200 lira kafayı yıyecem :D

Keyfını sureyım barı 15 gun :D Nasılsa söktürecez demekkı.. Evli barklı adamım :D taktırmam tekrar..

Biraz önce :) Egzoz muayenesını yaptırdım aracın.. Cut Out Kapalıyken degerler normal cıktı yanı problem yok.. :D evragı elıme aldıktan sonra adama dedımkı.. Sımdı bu arabada kumandalı egzoz var kapalı olarak sana muayene yaptırdım sende sorun yok dıye bana evrak verdın... Ben sımdı Fennı muayeneye gırsem sorun cıkarmı dedım.. Adam dene sansını dedı :D kafam karıstı acaba söktürmeden önce yersen yapayımmı ? :D

Biraz önce :) Egzoz muayenesını yaptırdım aracın.. Cut Out Kapalıyken degerler normal cıktı yanı problem yok.. :D evragı elıme aldıktan sonra adama dedımkı.. Sımdı bu arabada kumandalı egzoz var kapalı olarak sana muayene yaptırdım sende sorun yok dıye bana evrak verdın... Ben sımdı Fennı muayeneye gırsem sorun cıkarmı dedım.. Adam dene sansını dedı :D kafam karıstı acaba söktürmeden önce yersen yapayımmı ? :D

O zaman bende "dene şansını" diyorum :D

Egzos muayenesi çoğu servisin bile yaptığı hatta yapmadan direk belgeyi verdiği saçma sapan bi be muayene. Arabanın hiç biyerine vs bakmıyolar. O yüzden onu muayeneden saymayın. Tüvtürkte bende sadece egzos başlığı olduğu halde hafif kusur yedim. Tüvtürkte aracın altını üstünü iyice inceliyolar.

Geri
Üst Alt