Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupraya vereceğimiz parayı kaskoya vermek..

Ben de 7-8 sene öncesine kadar evime hırsız girmez diyordum. İki farklı şehirde evime hırsız girdi.

Lan durup dururken kaza mı yapılır dikkat edersin olur diyordum. Otobanda sol şeritte 100 orta şeritte 95 km hızla seyreden iki tane arabanın arasına girince her şey olur demeye başladım.

Ya da şehir içi olarak geçen bir mevkide 70km ile seyreden bir arkadaşım araba ile domuz avlayana kadar öyle saçma kaza mı olur diyordum.

Ya da otobanda giderken 3 şeritte de aynı hizada kedi ölüsü varken hangisinden kurtarırım deyip karter çatlatana kadar ulan otoban burası basılır yani diyordum. Vs. vs.

edit: Tabi bu listeye çalınan teyplerimi hiç eklemiyorum.

saçma ne tecrübe nede sevgi korur araçları aracı koruyan kaskodur ne sevgisi kar yağdımı üstünümü örtüyorsunuz veya hakonun dediği gibi gelip çarparlarsa sevgimi koruyacak

@Saltrus..

Bu sitedeki insanların hiçbiri zorunlu olmadıkça gelipte virajın ortasına park etmiyor aracını. Dolu yağsa arabamı benzinliğe götürürüm demişsin. Arabanı Benzinliğe götürmeyi bırak sen dışarı çıkamazsın evinden işinden.

Arabayı kaskoda korumaz sevgi de korumaz evet kasko yenisini takıyor yada onarıyor ama hiçbir zaman orj i gibi olmuyor benim kaskom olmasına rağmen morelim cok bozuluyor araçlarımız sokaklara emanet ben daha baska bişi demem ama kasko her zaman sart

kasko bır guvencedır ancak cok yanlıs yerlerde kullanılabılıyor cupra tampon lazım kaskodan yaptırıyoruz o lazım kaskodan oluyor cızık var kaskodan oluyor sonra dıyoruzkı kasko pahalı !!! ben fordun kaskosuna 400 lıra cıvarında bır rakam oduyorum normalde 1200 lıra cıvarları olması lazım neden ?? gecen sene tamponum cızıldı gıttım cebımden 200 lıra verdım boyattım kaskodan yaptır dedı herkes !!! hasarsızlıgı dusunen yok

gelelım arkadasımızın konusuna burda kusura bakma ama hata sende polıse yazdıracaksın sınyalıde kırık dıye cunku artık sıgortalar o kadar cok dolandırıcılık goruyorlar kı vatandasa ve servıse karsı kendılerını tam koruma altına almak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlar ve bırzda haklılar tarık !!! sıze bır sıstem kurdum bılal sen gokhan pert hasan ortak fon olusturucam gor bakalım kasko nun faızı kac bucak :):):):):)

kasko bır guvencedır ancak cok yanlıs yerlerde kullanılabılıyor cupra tampon lazım kaskodan yaptırıyoruz o lazım kaskodan oluyor cızık var kaskodan oluyor sonra dıyoruzkı kasko pahalı !!! ben fordun kaskosuna 400 lıra cıvarında bır rakam oduyorum normalde 1200 lıra cıvarları olması lazım neden ?? gecen sene tamponum cızıldı gıttım cebımden 200 lıra verdım boyattım kaskodan yaptır dedı herkes !!! hasarsızlıgı dusunen yok

gelelım arkadasımızın konusuna burda kusura bakma ama hata sende polıse yazdıracaksın sınyalıde kırık dıye cunku artık sıgortalar o kadar cok dolandırıcılık goruyorlar kı vatandasa ve servıse karsı kendılerını tam koruma altına almak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlar ve bırzda haklılar tarık !!! sıze bır sıstem kurdum bılal sen gokhan pert hasan ortak fon olusturucam gor bakalım kasko nun faızı kac bucak :):):):):)

aynen ole...

sana gelip arkadan vuran sarhoş herifden nasıl koruyacak sevgi ve tecrübe çok merak ettim.

Kako nasıl koruyacak benimde merak ettiğim bu saniyenin 100de birinde duvarmı örecek arabanın arkasına, yanlış anlamaya çalışmanın manası yok arkadaşlar KASKO arabanızı değil cebinizi korur..! Size biri gelip çarpınca, kaskonuz olsun olmasın arabanıza biri çarpmış, arabanızda çarpılmış olur, İster FULL, isterse OLASILIKSIZ KASKOnuz olsun o arabanın çarpılan yeri değişecek demektir...
Tekrar diorum yanlış anlamaya çalımanın manası yok KASKO cebinizi, Tecrübe, Sevgi ve Özende arabanızı korur.. Tabi Gücü Yettiğince..

Geri
Üst Alt