Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA'mızı Doğuş Servisi çarptı!

koray geçmiş olsun arabayı çarpan adamda bilerek isteyerek yapmamıştır.....

elbette üzülür insan canı sıkılır asabı bozulurda bence avukatlık olacak kadar bir hadise değil resimler elinde nasıl olsa arabanı satacağın zamanda alacak arkadaşa gösterirsin oda aklı başında biri ise anlaşırsınız olur biter ..

sadece karşı tarafın yaklaşımına göre hareket etmeni tavsiye ederim

Büyük gecmis olsun, boya kullanilmadan halledilir

Çok geçmiş olsun. Bence de boyatmayın, arkadaşların tavsiyesini dinleyin derim..

orayı boyayı kaldırmadan düzeltemezler sanmıyorum. illaki boya ister ama arkadaşların önerilerini değerlendirin imkanı varsa boyasız halledilsin ama çok yere gittim bendede arka çamurlukta benzer hasar var boyamadan olmaz dediler yaptrırmadım.

geçmiş olsun :(:(:(:(:(

Merhaba arkadaşlar,
2 yıldan uzun süredir üzerinde tek çizik olmadan kullandığımız aracımızı Ankara Doğuş Oto Seat Servisi'ne teslim ettik ve olanlar oldu, çarptılar. Sol ön çamurluğu düzelteceklermiş ve tekrar boyayacaklarmış. Tampon da komple boyanacakmış. Aman birisi kapısını çok açıp da arabamı çizmesin diye evimin otoparkına değil uzak yerkere koyduğum, bu yüzden alışveriş merkezlerine gitmediğim, gitsem de gidip en ücra yerlere park ettiğim aracıma servisin bunu yapmış olması beni nasıl mutlu etti anlamatamam!
Doğuş oto pazartesi günü zararı nasıl karşılayacaklarını biz bildirecek, bakalım neler diyecekler. Çamurluğun üzerinde Ziebart boya koruma ve kaput filmi var, onu da tekrar yapmaları gerekecek. Çok moralim bozuldu.
Aracın resmini çektik ve şimdi avukatlarla konuşacağız, neler yapmamızı tavsiye edersiniz? Aracın değeri ne kadar düşer?

geçmiş olsun.ne kadar esirgerse insan o kadar geliyor başına.bencede kesinlikle boyatma derim.serviste yapılınca iş emri açılıp hasar kaydı olacak.o kadarcık yere 1000 liradan aşşagı yazacaklarınıda zannetmiyorum.çöllü selçuğun yaptırdıgı ustanın yapabildiklerini gördükten sonra bence için rahat olsun.dışarıda yaptır ve servise götürde zanaatçı değil sanatkar nasıl olunur görsünler.... tekrar geçmiş olsun...

Geçmiş olsun..istanbul mustafa ustayı değerlendirin kesinlikle..

Orda boya atması görmedim ben,neden boyatıyorsunuz ki..?

Orda boya atması görmedim ben,neden boyatıyorsunuz ki..?

abi çekiçleycekler ya da vakumlayacaklar yer biraz ters illaki boyayı kaldırır. en azından serviste kalkacak dışarda çok iyi bir usta düzeltebilirse boyasız ancak öyle kurtarır.

Geri
Üst Alt