Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupramı her an satabilirim.

sığmıyorsa,bebeğin arabasını değiştir abi,kendi arabanı değil:) o kadar aradın ettin..bi sorun yoksa arabayla ilgili satma bence..

hayırlı satışlar abi bana o kadar diyipde şu yaptığına bak hiç oldumu şimdi :D:D
senin konumunda olsam zaten satmam. bekar adamsın. :p:p
sığmıyorsa,bebeğin arabasını değiştir abi,kendi arabanı değil:) o kadar aradın ettin..bi sorun yoksa arabayla ilgili satma bence..

keşke sadece bebeğin arabasıyla bitse mesele. dur bakalım alan olmazsa bir çözüm bulacaz elbet. dediğim gibi illa satılacak diye bir kaide yok. keyifle binmeye devam ediyorum.:)

Ben düşünüyorum almayı daha öncede dediğim gibi :) Yarın müsait isen bir ararım seni uygun mu ?

mehmet çocuğu arka koltuğa oturt kemerini tak..arabasını çekme halatı ile bağla:D

Veletler çok şey değiştiriyorlar insan hayatında; arabayı mı affedecekler:) Her şey onların sağlığı, rahatı için tabi... ben de oğlumun rahatına gidip toledo almıştım. Yakıtı cebimi yaksa da uzun-kısa yol farketmez ailecek rahat mı rahat yol yapıyoruz. Kucakta valizle bebe beziyle yolculuk yok:)... Ehh cupranın tadını bekarlara bırakacaksın artık... Şöyle sportif karakteri yerinde konforlu- yüksek bir araç (nasıl olacak demeyin Toledo bunun için yapılmış:) ) uygun düşer... Hayırlı satışlar...

mehmet çocuğu arka koltuğa oturt kemerini tak..arabasını çekme halatı ile bağla:D
annesini ne yapacaz abi :D:D
Veletler çok şey değiştiriyorlar insan hayatında; arabayı mı affedecekler:) Her şey onların sağlığı, rahatı için tabi... ben de oğlumun rahatına gidip toledo almıştım. Yakıtı cebimi yaksa da uzun-kısa yol farketmez ailecek rahat mı rahat yol yapıyoruz. Kucakta valizle bebe beziyle yolculuk yok:)... Ehh cupranın tadını bekarlara bırakacaksın artık... Şöyle sportif karakteri yerinde konforlu- yüksek bir araç (nasıl olacak demeyin Toledo bunun için yapılmış:) ) uygun düşer... Hayırlı satışlar...

Aynen öyle olacak. bencillik yapmamak lazım. başkasıda tadına varsın.:D:D parayı cebe koyduktan sonra seçenek çok. tek sıkıntı performanstan ödün vermemek. birkaç tane seçenek var aslında aklımda. ama tabi önce cupraya veda etmemiz lazım. her ne kadar zor olsada.

Valla küçüklüğüm Golf GTI'ların arka koltuklarında araba sesi çıkarta çıkarta geçti :D
Çocuğunu bu zevkten mahrum bırakma Mehmet Abi puhaha

Geri
Üst Alt