Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupramı her an satabilirim.

abi hakkında hayırlısı ne ise o olsun. ufaklıkla eşyaları ile falan eminim baya zor olacaktır. benden size tavsiyem 1.9tdı leon veya altea bulabilirseniz aynı motor gucu keyfini yaşayabilirsiniz. benden size kuçucuk bir tavsiye. hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun.

arkadaşlar arabamı satma konusunda çok kararsızım. bir yandan kıyamıyorum ama daha büyük bir araca ihtiyacım olacak gibi. belli bir süreliğine hakkını verecek kişiye satabilirim. ama her an vaz geçebilirim de. fiyat olarak scw ye en son 24 bine bırakırım. pazarlık yoktur arkadaşlar.

:):eek:

Bence de aranıp bulunabilecek bi araç değil, geçen sormuştum burda TR'de kaç tane var diye 2 elin parmaklarını geçmiyor anladığım kadarıyla. Bence satma kararından önce ne alınabileceğini düşünüp o kadar fiyat farkına ve feragat edilen şeylere karşılık aldığın arabanın sana sunduklarına değer mi diye bi değerlendirmekte fayda var.

herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler. sattığım paraya ne alırsam alayım aynı keyfi yakalama şansım olmadığının farkındayım. dediğim gibi hakkını veren olursa alır gider yoksa ben keyifle biniyorum zaten arabama. sahibinden coma belli bir süre ilan vermeyecem zaten.

hayırlısı olsun hayırlı satışlar..çok üzüldüğünü tahmin edebiliyorum..ama tek kapılı araba ve çocuk gerçekten zor olabiliyordur..şöyle bir düşününce..herşeyin hayırlısı

tek kapıdan yana çok sıkıntı yok Varol Abi. çocuğun eşyaları sığmıyor bagaja :)

Geri
Üst Alt