Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupramı her an satabilirim.

arkadaşlar bilen biliyor zaten. aynı soruları tekrar tekrar cevaplamaktansa burda paylaşabilirim. arabamın benden önce önden hasar almış. sanırım kaldırıma vurmuş ve perte ayırmışlar. fakat ben almadan önce şaselere baktırdım şaselerde kesinlikle oynama yok. boya muhtelif yerlerde var. tavanda yok. kilometre şuanda 105.000 de. kasko yapılıyor herhangi bir sıkıntı yok o konuda. kasko bedeli de 35 bin tl. 24 bin istememin nedeni pert kaydı olması. plaka 78 sl 070 tramerden görünüyor zaten hasarı.

hayırlı satıslar umarım degerini bilen birine gider yoksa üzülrm :)

sağolun arkadaşlar. değerini bilmeyen birine gitmez merak etmeyin. olmadı satmayız arabayı:eek:

mehmet abi direksiyonu versene bana :)

hayirlisi ne ise o olsun abim.. daha buyuk bir arac sart valla sana. artik bebek arabasi, bebek cantasi, mama cantasi, yedek kiyafetler, yedek bez...... say say bitmez; ayrica ibizanin bagaji bunlara yetmez :D

mehmet abi direksiyonu versene bana :)

hayirlisi ne ise o olsun abim.. daha buyuk bir arac sart valla sana. artik bebek arabasi, bebek cantasi, mama cantasi, yedek kiyafetler, yedek bez...... say say bitmez; ayrica ibizanin bagaji bunlara yetmez :D

Aynen dediğin gibi Rızacım.bagaj hiç yetecek gibi durmuyor. hele bu yaz baya bir km yapacaz çocukla. normal bir ibiza alıp cupraya benzetmeye kalksan daha pahalıya gelir zaten:)

kankaaa yapmaa etmeeeeee :) ufaklik her turlu sigar o arabaya bir tarafina bebek koltugu koyarsin arka koltuga diger bolumude indirirsin bebek arabasini koyarsin kiyma :) ya da zafer abi ile degisin yazin ibizalari onun canina minnet zaten :)

Aynen dediğin gibi Rızacım.bagaj hiç yetecek gibi durmuyor. hele bu yaz baya bir km yapacaz çocukla. normal bir ibiza alıp cupraya benzetmeye kalksan daha pahalıya gelir zaten:)

cok haklisin abi.. misal ben; harcadigim parayi uzerne koysaydim ilanlardaki cuprayi alirdim :D
sana artik bi scenic, c-max falan lazim.. yuksek, konforlu ve genis..

Geri
Üst Alt