Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA'mızı Doğuş Servisi çarptı!

Resimde ışık yansıması gibi duran bazı yerlerde boya gitmiş durumda zaten. Tampon üzerinde de boyanın kazındığı kısımlar var. Boyanmazsa ağır bir rötuş yapmak gerekir herhalde. Ne yapmalı karar veremiyorum, zaten bu aralar hiçbir şeye vakit bulamıyorum, bir de bu çıktı. Bilirkişilik yapan birisiyle konuştuk, 500-600 liralık bir değer düşmesi olmuştur, canını sıkma dedi. Yekta hocamın söyledikleri içimi rahatlattı biraz. Dünya malı sonuçta, böyle şeyleri kafaya takmamak lazım ama, nedense bu arabaya epey bağlanmışım ki bu kadar üzüldüm. Yerine kullanabilmem için Golf 6 DSG şanzımanlı TSI verdiler, araba kullanıyormuşum gibi gelmiyor onu sürmek. Biz alırken bu Golf'ün fiyatı Cupra'ya çok yakındı. İnanın araba olarak hiç de yakın değiller. Cuma günü aracımı teslim alıp, sonra götürüp yazlık tekerlerini takacağım diye heyecanlanırken, telefonda "Koray bey, sizin aracın üzerinde çarpık vardı değil mi? Ha yok muydu, o zaman biz yaptık demek" şeklinde bir konuşma duymak hoş olmadı. Onlar da isteyerek yapmamıştır tabi. Napalım sağlık olsun.

Mahkemeye verilemez mi yaaa çok can sıkıcı! Yetkili servis yaw bu sanayi ustası değil ki!

yurdum insanını iyice şaşkına çevirdiler. yok arabada bir kaç boya olunca değeri büyük düşmeler, yok km fazla olmasın değeri düşerler, yok modeli eskimesin... ekonomik olarak bakmak gerek bu durumlara, hangisi sana az masraf çıkartacaksa onu seç. Ayrıca çok takmaya da gerek yok, her gün görüyorduk bir ara; yurdumun evlatlarını çatır çatır harcadılar PKK uğruna. Şimdi özgürlük süreci, akil insan, eyalet sistemi, imralı süreci... Yahu maymuna çevirdiler şerefsizler bizi resmen. Üzülecek endişe edecek o kadar çok şey var ki, sana bişey olmasın kılına zarar gelmesin gerisi boş.

Geri
Üst Alt