Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupralar Buluşmuş

turuncu güzel olmuş ama cupraR da jant değiştirenler neden değişir anlamam zevk meselesi tabi köprü üzerinden dönüş çekimi çok güzel olmuş bizde yapmalıyız daha güzel kareler yakalanır.....:eek:key:

turuncu güzel olmuş ama cupraR da jant değiştirenler neden değişir anlamam zevk meselesi tabi köprü üzerinden dönüş çekimi çok güzel olmuş bizde yapmalıyız daha güzel kareler yakalanır.....:eek:key:

aynı şeyi düşünmediysem neyim..cupra jantın var ve onu değiştiriyorsun millet arayıp bulamıyor..sen cupra jantını değiştiriyorsun..ben de anlamış değilim

aynı şeyi düşünmediysem neyim..cupra jantın var ve onu değiştiriyorsun millet arayıp bulamıyor..sen cupra jantını değiştiriyorsun..ben de anlamış değilim

aynen abi o arabaya en çok yakışan jant topsport bile çok güzel jant ben sırf performans için hafif jant taktım bunlarınki bariz tuning jantı resmen turuncuya takılı kaldım yapsam mı kaşıntı tuttupuhaha

vallahi doğru söylüyorsun o jantları bulmak için neler yaptım yine olmadı adamlar söküyor boyuyor birşeyler yapıyor

yap yap :cool: puhahapuhaha

bu cupra jantlar kaç kuruş..bunun replikası var mı

al sana turuncu
blackcopyej9.jpg

turuncu araba güzel olur ama senin sarı da güzel..benim 2002 turuncu idi..o zamanlar bana bunun rengini değiştir diyorlardı ama ben seviyordum..hala da turuncu rengi reverim..

turuncu araba güzel olur ama senin sarı da güzel..benim 2002 turuncu idi..o zamanlar bana bunun rengini değiştir diyorlardı ama ben seviyordum..hala da turuncu rengi reverim..

bi ara İstanbulda tek fabrika çıkışlı olduğu söylenen 320ci cabrio vardı turuncu kadıköy taraflarında acayip duruyodu gözünü alıyodu adamın abi....

Geri
Üst Alt