Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupraaa...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Türkiye sitesinde gördüm sonunda aletin fiyatını... ama 265hp lik versiyonu getiriyorlar sadece... fiyat 125.000TL...

gereksiz fiyat abi, bence değmez.

bu arada seat liste fiyatlarında artış oldu bu hafta

nedense 2011 2012 den sonra bu seat!a bir özgüven geldi fiyatlar 10 bin tl arttı hatta daha fazla bence abartılı artış söz konusu türk lirası üzerinden satışları var ama euro üzeri satış kadar yüksek ve saçma bu zamanda araba alana Allah yardım etsin bende değiştirmeyi düşündüm ama fiyatlar bekletilerimin üstünde değmez

Fiyat listesine baktınız mı hiç arkadaşlar geliş fiyatı ve vergiler eklendikten sonra satış fiyatına ben yeter diyorum artık bu ne böyle ya devlet biraz acık olunca başlıyor ötv kdv vergi artışına ama a.ücret zammı olunca nedense ondalık rakamlar akıllarına gelmiyor hiç.

2014719746650_LEON.jpg

Geri
Üst Alt