Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupraaa

burak sen adanada göremedim diyosunda biz videoda da göremedik bi ışık geldi geçti :)

puhahapuhaha ondan olsa gerek bunlar gecelerı otobanda yarısıyorlar mk1 cupralar mk2 cupralar felan bırgun denk glırde yakalrsam yarıslara gıdıcem

puhahapuhaha ondan olsa gerek bunlar gecelerı otobanda yarısıyorlar mk1 cupralar mk2 cupralar felan bırgun denk glırde yakalrsam yarıslara gıdıcem

Onlardan Biri de bu 2 tane 1P ve bir Adet MK1 Canavar var adanada on numara araçlar dünya çapında sıralı araçlar ispanyada yok bu kadar yüklüsü..

Bu Videoyu iyi izlemenizi tavsiye ederim..

Onlardan Biri de bu 2 tane 1P ve bir Adet MK1 Canavar var adanada on numara araçlar dünya çapında sıralı araçlar ispanyada yok bu kadar yüklüsü..

Abı su arka antenın ordakıler nasıl sence konuyla alkası yok amagrmusken srım gecen fıyt aldım 100lıramı ne dedıler 7 tane

Abı su arka antenın ordakıler nasıl sence konuyla alkası yok amagrmusken srım gecen fıyt aldım 100lıramı ne dedıler 7 tane

Sakın yaptırma Burak.. Bu Yüklü Cupraların hepsinde var seni de öyle sanmaları denk gelirsen çok gururuna dokunur demedi deme ;)

Sakın yaptırma Burak.. Bu Yüklü Cupraların hepsinde var seni de öyle sanmaları denk gelirsen çok gururuna dokunur demedi deme ;)
genelde cok kapısmak ısteyen cıkıyor abı focus golf onlar basıyor ben arkadan yavas yavas surusume devam edıyorum sonra bırakıyorlar onlarda
evet genelde cupralarda goruyorum abı bende pas vermem benle kapısmak ısteyene puhahapuhaha

Geri
Üst Alt