Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRAAA (500 BG le Patlar Diyenlere)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
500 BG 2.0 TFSI dan çıkmaz, çıksada o motor sadece bir kere gaz verir diyenlere....

Seat Leon Cupra II 401 HP Vs EVO VI 385 HP

cupra bu onu diyenler şaşırmış

cok merak ettım kım o aractan 500 hp cıkmaz dıyor... ben parca lıstesını cıkartıyim, o cıkmaz dıyen alsın benım ıstedıklerımı araca takalım bakalım cıkarmı cıkmazmı 500 hp

Youtube'a 01 nm 770 yazmanız yeterli.Ayrıntılı bilgi golf6 forumda.

Tfsi başarılı bir motor oldu var grubu için.Stock turbosu ile 400hp lere kadar çıkabilen bir motor.Stock motor 100-200 7.8 olan dbn ile kanıtlı olanı bile var istanbulda.Uzak şeyler değil bunlar artık.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tfsi başarılı bir motor oldu var grubu için.Stock turbosu ile 400hp lere kadar çıkabilen bir motor.Stock motor 100-200 7.8 olan dbn ile kanıtlı olanı bile var istanbulda.Uzak şeyler değil bunlar artık.

Araç stage 4 ve yanılmıyorsam 560hp civarı:) 300 üstü videoları da vardı ama bulamadım.

Araç stage 4 ve yanılmıyorsam 560hp civarı:) 300 üstü videoları da vardı ama bulamadım.

Hemen hemen okadar var.Sanıyorum 520 hp falan golf6 da arabanın yapılış evreleri hepsi var.Yürüyen en iyi golf R gibi duruyor şuanda.!

Hemen hemen okadar var.Sanıyorum 520 hp falan golf6 da arabanın yapılış evreleri hepsi var.Yürüyen en iyi golf R gibi duruyor şuanda.!
Bende az birşey takip etmiştim bende evrelerini techturkey de araç motor stage 4 iken dsg yazılımı bunu desteklemiyor diye canada ya yollanmıştı galiba beyni sırf uyumlu olsun diye çok büyük emek var:)
Sahibi bu motorun sağlıklı şekilde ki kapasitesi bu daha ötesi yok diyordu diye hatırlıyorum.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bende az birşey takip etmiştim bende evrelerini techturkey de araç motor stage 4 iken dsg yazılımı bunu desteklemiyor diye canada ya yollanmıştı galiba beyni sırf uyumlu olsun diye çok büyük emek var:)
Sahibi bu motorun sağlıklı şekilde ki kapasitesi bu daha ötesi yok diyordu diye hatırlıyorum.

Geri
Üst Alt