Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kfy

Administrator
CUPRA ayberk tarafımca forumdan süresiz uzaklaştırılmıştır..saygılar

olmuyorsa zorlamanın anlamı yok..

Cezmi baba bi orta yol bulunurdu bir şekilde yeterki yüz yüze toplanılmalı...

Abi şimdi ne oldu ki? konu üzerinden konuşuluyordu.çözüm bulunmaya çalışıyordu herkes

kim nederse ne yazarsa yazsın ayberk için laf üretmek şahane yeterki yazsın işte benim diğer konuda bahşetmek istediğim bu hep yazıyor altta kalmak yok olmuyor olmaz

Bencede bir yolu bulunabilirdi ama Cezmi abimiz yaptıysa tek söz etmem vardır bildiği:)
Ayberk forumda hep olması gereken bi kardeşimiz ama biraz sakin olması gerek.Umarım yakında görüşürüz.

xx

aybars ım ben ayberk kardeşime orta yolu bulmak için kendi şahsiyetimden ödün verdim desem
yarın bi cuma buluşması yapalım mı o zaman abi.konuşalım bu konuları

kim nederse ne yazarsa yazsın ayberk için laf üretmek şahane yeterki yazsın işte benim diğer konuda bahşetmek istediğim bu hep yazıyor altta kalmak yok olmuyor olmaz

yılmaz abi ben ayberkin avukatlığını yapmıyorum şuan ama zaten mantıklı olan olması gereken de bu değil mi? birimiz gördük mü ayberkin küfür ettiğini hakaret ettiğini."güzel olmamış" "bence çirkin" demekte ne var ki,ya da haklı olduğunu gördüğü yerde hakkını savunmak

ayberk forumda hep olması gereken kişiyidi hatta Ankara sorumlusu görmek istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt