Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra yazısı nerden bulabılırım?

pasham34

Kayıtlı Üye
slm 2003 leon aracım ıcın arkaya gumus CUPRA yazısı takmak ıstıyorum ama ne servıste bulabıldım ne parcacılarda sonradan takan yada nerde satıldıgını bılen varsa yardımcı olursa sevınırım...

Bende ön tampon altına ufak leon yazdırmak istiyorum :) Onun hakkında da bilgisi olan

serkan ümraniyede OTO 2000 var oraya bir sor istersen...

adres ve telefon bilgileri
Adres: Ünitel Cad. Dr. Fazıl Küçük Sk. Akyumak İş Merkezi No:8/1
Ümraniye – İSTANBUL (Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi Arkası)

Telefon:
+90 216 634 37 93
+90 216 634 42 93
+90 216 634 47 65

tamam saol pazartesı bı arayayım gercı yer bana baya uzak ben ıkıtellıdeyım buralarda sordum bulamadım ıkıtellı gıbı yerde

bu daha ıyı ıste eger fıyatı uygunsa kargoyla yollarsada guzel olur gelıp gıtmem zaten parca kadar tutar:eek:key:

Servislere parça kodunu vermezsen ne istediği anlamaz.Çünkü bilmiyorlar.Dışarda bulman zorrr....

Cupra yazısı parça kodu:1ML853687B
R yazısı parça kodu:1ML853687

tampon altındaki cupra yazısından istiyorum :) fakat cupra yerine leon olsun istiyorum. Acaba öle bişeyi bulabilirmiyim

Geri
Üst Alt