Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra vites topuzu.

Fiyat olarak 50 liraya vermeyi düşünüyorum orjinal sıfır parça sonuçta
Alt kısmı yok direk böyle geliyor makyajsız kasalarda da heralde yan yana koysak fark daha belirgin olur onun içinde hafta sonuna doğru makyajlı makyajsız yanyana resim koyarım :)

teşekkür ederim kardeşim sanırım ikiside aynı,geçen pens bölgeleri 12mm diye biliyorum sadece bu biraz kısa gibi montajda sorun olmaz...
ama boyut olarak topuz şekli makyajlıya göre büyükmüdür bu önemli benim için...
fiyatta da indirim yapmanı rica ediyorum haklısın sıfır parçadır ama aksesuar sitelerinde bütün vites topuzları 25-30 lira civarında tabi istediğin fiyatı istemekte özgürsün...saygılar...

sertaç hadi bakalım SCWW dayanışmasını görelim feridun arkadaşımızında işi hallolsun bekliyoruz hayırlı haberlerinizi...

sertaç kardeşim ikisinin resmini yanyana koyabilirmisin sana zahmet boyut fark olarak nasıldır acaba???

Yarın doğuşa uğruyayım o zaman hem emniyet kemeri sensörü hemde aynada problem vardı gitmek için sebep oldu :)
Teşhir aracı filan varsa onunkiyle fotoğraf çekerim

Geri
Üst Alt